Princess-Chelsea-Jakub-Hlavac-17-.jpg

20/10/2022

Princess Chelsea se po čtyřech letech vrací na Flédu s novým albem

Novozélandská indie popová víla Princess Chelsea zavítá 25. října na Flédu se zbrusu novým albem. V rámci evropského turné představí zlomovou desku, která skrývá dosud neobjevený kytarový zvuk. Pozitivně laděné skladby mají být povzbuzením, které je zvláště v dnešní době potřeba.

dunaj.png

28/09/2022

Legendární kapela Dunaj pokřtí v Brně nové album Za vodou

Dunaj hlásí comeback a chystá novou desku s názvem Za vodou, která vyjde 7. října. Sedmé album přijede v trojčlenné sestavě pokřtít 14. listopadu na Flédu. O nový zvuk s mottem Dunaj pro 21. století se postarali producenti Petr Ostrouchov a Aid Kid, kteří svým vystoupením obohatí živé koncerty.

Catnapp.png

26/09/2022

První ročník největší brněnské klubové noci Batch startuje v pátek!

Dvě noci, třináct klubů, více než šedesát koncertů umělců z desítky zemí a jedna vstupenka. To je první ročník brněnské klubové noci Batch, který proběhne ve dnech 30. 9. - 1. 10. v klubech Alterna, ArtBar Druhý Pád, Fléda, Kabinet múz, Kafara, Metro Music Bar, Music Lab, Ponava, Rusty Nail, Sibiř, Sono Music Club, Stará Pekárna a Vegalité, spojených v BACH - Brněnské Asociaci Clubové Hudby. Zahájení podzimní klubové sezóny nelze oslavit lépe!

IG-3.png

20/09/2022

Fléda vstupuje do podzimu s ještě lepším zvukem a zahraničními hvězdami

Podzimní sezóna v brněnském klubu Fléda přináší vylepšenou zvukovou aparaturu i jedinečné koncertní zážitky. Brněnští fanoušci se mohou těšit na silné hudební autorky. Dorazí soulová Kovacs (NL), rapové hvězdy M¥SS KETA (IT) a Catnapp (ARG) nebo dreampopová Princess Chelsea (NZ). Chybět nebudou ani řízné koncerty rapperů Dope D.O.D. (NL), ukrajinských Bez Obmežeň nebo metalistů Cradle of Filth. Fléda bude také hostit druhý ročník unikátní techno klubové noci Maushaus v čele s hvězdami jako Tommy Four Seven (DE), Colin Benders (NL) nebo Anthony Parasole (US).

Kovacs-NSOG2-paleyphoto.jpg

20/09/2022

Soulová diva Kovacs (NL) zavítá premiérově do Brna s novým albem

Holandský soulový klenot Kovacs dorazí 20. září poprvé do Brna. Autorka uhrančivých balad představí na Flédě skladby z nového alba. Žena mnoha talentů, která kromě koncertních pódií vystupuje také na módních molech, vyniká živelným charismatem a mrazivou upřímností. Kovacs dosáhla za necelou dekádu kariéry řadu ocenění a žebříčkových hitů. Je také hostkou významných festivalů jako Glastonbury, Sziget nebo Pinkpop.