DJ-Fresh.png

20/02/2024

Autor světoznámých hitů DJ Fresh se po letech vrací do ČR

Headliner prestižních světových festivalů a spolupracovník Sub Focuse, Pendulum nebo Sian Evans z Kosheen DJ Fresh se po letech vrátí do Brna. Jedna z klíčových postav elektronické scény odehraje set společně s Messy MC 6. dubna na Flédě. Do České republiky se vrací po dlouhých osmi letech.

ForestBolted.png

Tvůrce temných sonických světů Forest Swords přijede do Brna

Britský producent Forest Swords přiveze na Flédu svoji novinku Bolted. Svérázný tvůrce industriální elektroniky tak v Brně zahraje vůbec poprvé.

MYDY-4-23-by-Aloha-Burns.jpeg

Charismatičtí MYDY na Flédě rozjedou svoji extravagantní show

Extravagance, třpytky, neony. Domácí hvězdy MYDY přijedou 29. února na Flédu. Jejich světový formát potvrzují četná vystoupení na klubových i festivalových pódiích v zahraničí. Nedávno na sebe upozornili postupem do národního kole prestižní soutěže Eurovision Song Contest.

Vyber24.png

Co nás čeká v roce 2024?

Čekáme tvůrce temných světů Forest Swords, definitivní návrat Moimir Papalescu & The Nihilists, králové acid house Paranoid London, romantické indie duo Seafret, elektropopové Midi Lidi a spoustu dalšího. Více informací v článku.

PeteAndBas.png

Rapové duo londýnských důchodců Pete & Bas přijede zbořit Flédu

Pete & Bas dokazují, že hip-hopová scéna nepatří jen mladým. Za krátkou dobu se britští senioři stali virální senzací, jejich klipy mají miliony zhlédnutí a vlastní turné po Velké Británii se jim podařilo vyprodat. Brněnským fanouškům se poprvé představí 30. listopadu na Flédě.