NapalmDeath23.png

NAPALM DEATH – CAMPAING FOR MUSICAL DESTRUCTION 2024

Není mnoho turné, která by přežila desítky let a byla stále stejně zajímavá jako předtím... Campaign For Musical Destruction, úspěšné a výjimečné turné provází NAPALM DEATH světem již více než 30 let.

monkeybusiness.png

Tradiční koncert Monkey Business se blíží

Vánoce jsou svátky míru, klidu a hlavně Monkey Business. Česká funková stálice odehraje 21. prosince svůj už tradiční předvánoční koncert. Se svým turné s názvem Přijďte a budete spaseni letos navštíví celkem osm měst po celé republice a Fléda samozřejmě nebude chybět. Vstupenky na koncert jsou stále v prodeji.

PeteAndBas.png

Rapové duo londýnských důchodců Pete & Bas přijede zbořit Flédu

Pete & Bas dokazují, že hip-hopová scéna nepatří jen mladým. Za krátkou dobu se britští senioři stali virální senzací, jejich klipy mají miliony zhlédnutí a vlastní turné po Velké Británii se jim podařilo vyprodat. Brněnským fanouškům se poprvé představí 30. listopadu na Flédě.

mucha.jpg

Svérázná Mucha nahraje na Flédě svůj první ŽIVÁÁÁK!

Punková formace Mucha se aktuálně nachází v největší formě a kundici. Na Flédu přijíždí 28. listopadu odehrát koncert, v rámci kterého vznikne živé LP. Audiozáznam vyjde jako BEST OF deska a fanoušci tak budou mít jedinečnou šanci být její součástí.

0c38f00eec9caa62768908255d2fc6b6a6f2f9c1.jpg

Hvězda labelu Ninja Tune norští Jaga Jazzist už 22. listopadu na Flédě.

Letošní ročník festivalu JazzFestBrno v rámci off-programové série Tension přivítá 22. listopadu v brněnské premiéře norskou osmičlennou nu-jazzovou kapelu Jaga Jazzist. Hvězda labelu Ninja Tune je proslulá svými velmi energickými koncerty, které spojují jazz s elektronikou, experimentálním rockem i avantgardou. Po jejich vystoupení v Brně bude navíc následovat after party s Aid Kidem a jeho DJ setem. Více informací a předprodej vstupenek najdou zájemci na webu www.jazzfestbrno.cz.