Vril2.png

03/03/2023

Záhadný elektronický producent .Vril uvede v Brně unikátní živou show

Hvězda německé elektronické scény Vril bude 3. března 2023 headlinerem ECHOES na Flédě. Tajemný producent se proslavil hypnotickou směsicí dubu, techna a elektroniky s
experimentálními přesahy. Vril je podle řady žebříčků jedním z nejlepších živých performerů taneční hudby. Pravidelně vystupuje na legendárních adresách jako berlínský Berghain,
amsterodamské Paradiso nebo barcelonský Razzmataz. Se svojí tvorbou procestoval téměř pět desítek zemí.

Poletime-Valnoha2852.JPG

15/02/2023

Sen všech fanoušků kapely Poletíme? se stane skutečností

Kapela Poletíme? se vrací na Flédu k příležitosti natočení nové desky, které proběhne během koncertů 15. a 16. února. Album s názvem BEST OF DO GRAMOFONU bude mapovat ty největší hity za 15 let existence kapely a fanoušci budou mít jedinečnou šanci být jeho součástí.

Shortparis.png

25/01/2023

Shortparis představí na Flédě svůj protiválečný dark-popový kabaret

Kapela Shortparis uvede 25. ledna na Flédě svou rituálně pojatou živou show. Ruská pětice je nejen hudebními publicisty považována za jednu z nejzajímavějších koncertních kapel současnosti. Tvorba Shortparis aktualizuje tradici sociopolitické kritiky post-punku o soudobé postupy experimentálního popu. Skupina v Brně představí nové nahrávky, v nichž se silně vymezuje vůči aktuální válečné agresi své země na Ukrajině.

leden23.png

10/01/2023

Co přinese rok 2023 na Flédě?

Sezónu roku 2023 na Flédě odstartuje rapper Redzed a experimentální Shortparis (RU). Další měsíce se vystřídají nejznámější rockové kapely jako Horkýže Slíže, Mňága a Žďorp a Gaia Mesiah. Ze zahraničních hvězd vystoupí tajemný elektronický producent Vril (DE), hiphopová legenda Delinquent Habits (USA) nebo energičtí rockeři The Subways (UK).

ig-221205.png

02/12/2022

Představujeme prosincové koncerty a odtajňujeme zahraniční hvězdy na příští rok

Poslední měsíc tohoto roku se blíží a na Flédě nebude chybět výběr z domácí hudební scény ale také zahraniční hvězdy. Prosinec zahájí ukrajinská DakhaBrakha a své si najdou hlavně fanoušci českého rapu na koncertech PTK, 58G nebo Paulie Garanda. Tradičně-vánoční koncert Monkey Business je vyprodaný, ale přidáváme další termín.