kompromat-ctverec.png

29/11/2019

Vitalic přiveze nový projekt KOMPROMAT

Nejsledovanější dvojice aktuální francouzské elektronické scény, KOMPROMAT, zažije českou premiéru. Nový projekt taneční legendy Vitalica a hudebnice Rebeky Warrior se představí na Flédě. Přiveze skladby z čerstvého alba Traum und Existenz. Kolekce desítky nekompromisních tracků posouvá Vitalicův rukopis směrem k temnému berlínskému technu a synth-punku.

djhell-ctverec.jpg

18/10/2019

DJ Hell přiveze elektronickou hudbu budoucnosti

Berlínská popkulturní ikona a jedna z nejvlivnějších postav světové hudební scény DJ Hell k nám přiveze své poslední album Zukunftsmusic. Dvouhodinovou show, v níž představí vlastní vizi budoucnosti elektronické hudby, doplní DJ setem rekapitulujícím historii taneční scény, new wave a punku. Průkopníka electroclashe a neúnavného inovátora mnoha žánrů podpoří řada domácích dýdžejů, mezi jinými PSJ a hnát the dj.

blomqvist-ctverec.png

12/10/2019

Jan Blomqvist & band se vrací s kompletní kolekcí Disconnected

Charismatický berlínský hudebník představí u nás kompletní koncepční album Disconnected. Naváže tak na vystoupení na hradě Špilberk, kde zazněly skladby z první části alba. Deska se zabývá aktuálním tématem on-line světa a potřeby úniku z něj. Blomqvist, který si získal pozornost strhujícími živými vystoupeními v doprovodu kapely, na ní tradičně kombinuje melodický electro-pop s minimalistickým technem a housem.

hooverphonic-ctverec.png

04/10/2019

HOOVERPHONIC s novým albem

Belgická dvojice Alex Callier a Raymond Geerts, která více než dvě desetiletí stojí za jedinečným a proměnlivým zvukem skupiny Hooverphonic, představí u nás aktuální desku Looking For Stars. Rozmanitou nahrávku kombinující pop, trip hop, jazz, elektroniku a rock propojuje podmanivý hlas zpěvačky Luky Cruysberghs.

TYG-new-album-180x180-V1.jpg

07/06/2019

Průkopníci industriální hudby The Young Gods s novou deskou

Švýcarské trio přiveze očekávané řadové album Data Mirage Tangram. Strhující nahrávka plná zvukových experimentů vychází po devítileté autorské odmlce. Je přitom důkazem, že na dobrý ročník se vyplatí si počkat. Na vzniku alba se podílel i zakládající člen, programátor Cesare Pizzi, který se vrátil do sestavy kapely. Modlitba za hluk tak může začít se vší parádou.