UMEK-ctverec.png

26/04/2019

Hvězda světového techna UMEK se vrátí do Brna

Headlinerem dubnové noci Elektra bude zkušený slovinský producent a jeden z TOP světových DJs UMEK. Více než dvě dekády na vrcholu, ročně přes 100 vystoupení na předních pódiích po celé planetě a k tomu asi 1000 nahrávek, které nesou jeho jméno. UMEK je prostě k nezastavení a po podzimní Apokalypse se na Moravu chystá s novým materiálem. Odkazuje jím k vlastním hudebním kořenům - tvrdému devadesátkovému undergroundu.

iamx-ctverec.png

09/02/2019

Tajuplný IAMX rozjede na Flédě svou avantgardní show

IAMX se vrací do Brna. Žánrově neuchopitelný hudebník se s každým novým albem posouvá trochu jiným směrem a zas a znovu všechny překvapuje. V Česku má Chris Corner aka IAMX silnou fanouškovskou základnu, a proto se velmi rád vrací. Tentokrát přijede s letošním albem Alive In New Light. Naživo 9. února 2019 na Flédě.

novinka-Rebekah-ctverec.png

21/12/2018

Vánoční Elektra nadělí uhrančivou Rebekah

Nejzářivější hvězdou letošních Vánoc v Brně bude techno producentka Rebekah. V Berlíně usazená autorka industriálně potemnělých tracků předvede show doplněnou propracovanými vizuály a představí aktuální nahrávky včetně desky Fear Paralysis, které vyšlo u legendárních Soma Records (jako Adam Beyer nebo Daft Punk). Její kolekce vydavatelství zahrnuje také EarToGround, Sleaze nebo CLR.

benders-senni-ctverec.png

23/11/2018

Echoes představí inovátory elektronické hudby Colina Benderse a Lorenza Senniho

Oba jsou považování za inovativní představitele aktuální analogové taneční vlny. Holandsko-italskou dvojici zároveň spojuje vášeň pro bourání zajetých žánrových hranic. Jejich nevšední cesty vedou od kořenů ravu a trance až k modulárnímu technu s bohatými přesahy.

toomanyzooz-ctverec.png

18/11/2018

Too Many Zooz změnili termín koncertu na Flédě

Z původního 5.11. se koncert přesunul z logistických důvodů na 18.11. Pokud si někdo zakoupil lístek a nevyhovuje mu náhradní termín koncertu, vstupné mu bude vráceno do 7. listopadu v plné výši tam, kde lístek koupil.