erik-truffaz-erik-truffaz-photo-credit-vincent-guignet-2021-5494ef.jpg

Jazzový mistr Erik Truffaz na Flédě uvede soundtracky kultovních filmů

Legendární hudebník a experimentátor Erik Truffaz představí 2. října na Flédě své nové album Rollin' (2023) obsahující úpravy známých filmových soundtracků. Švýcarsko-francouzský trumpetista patří k jazzové špičce, běžně překračuje hranice žánru a obohacuje jej o prvky hip-hopu, rocku nebo elektroniky.

Vitalic-Ivo-Dvorak-36-.jpg

Francouzská legenda Vitalic se vrací na Flédu s kompletní sérií DISSIDÆNCE

Velikán francouzské elektronické scény Vitalic se vrací 8. září do Česka. Charismatický producent představí na Flédě úspěšné dvojalbum DISSIDÆNCE, na kterém se ohlíží za svými undergroundovými kořeny. Souputník legend jako Daft Punk nebo Justice proslul originální fúzí techna, disca a synth-popu s retro-futuristickým nádechem. Za více než dvacet let na scéně se Vitalic nesmazatelně zapsal do historie taneční scény.

RFPC-SUM41-1080x1080.png

Pravděpodobně poslední koncert SUM 41 v ČR

Zpráva o rozpadu Sum 41 nás všechny zaskočila, plánovaný koncert 12. června na BVV se ale neruší. Naopak možná půjde o poslední možnost slyšet kanadské punk-rockery v ČR live.

Cerven.png

18/03/2023

Jarní sezona finišuje, podzim slibuje světové hvězdy

Červen je tady. Čeká nás velký koncert Sum 41 na BVV i menší rapové akce v klubu. Na podzim odtajňujeme další velká jména

subways.png

The Subways se vrací s novou energií na Flédu

Kapela The Subways (UK) hlásí návrat na klubová pódia. V rámci evropského turné ke své nejnovější desce Uncertain Joys (2023) zavítají 25. března také na brněnskou Flédu. Ikony punk-rocku nultých let představí svou energickou show a také nový zvuk, který se formoval během klidnějšího období. Kapela se v něm věnovala hlavně sobě, ale také skládání nových skladeb.