Too Many Zooz změnili termín koncertu na Flédě

18/11/2018

Z původního 5.11. se koncert přesunul z logistických důvodů na 18.11. Pokud si někdo zakoupil lístek a nevyhovuje mu náhradní termín koncertu, vstupné mu bude vráceno do 7. listopadu v plné výši tam, kde lístek koupil.

Kapela vzešla z newyorského metra. Stejně jako jiná pouliční uskupení vděčí za svůj globální úspěch především sociálním sítím. Před třemi lety je natočil náhodný kolemjdoucí a nahrávku zveřejnil. Video okamžitě obletělo celý svět a Too Many Zooz začali zvát na koncertní pódia. 

Přidejte se k události na facebooku. 

PŘEDPRODEJ: 490 Kč
GOOUT.CZ
Hostel Eleven (Dominikánská 11 - bez poplatků)
Indies (Poštovská 2)

 

Koncert se koná v rámci série [loveit] sound podporované Jägermeisterem. Návštěvníci Flédy se mohou těšit na dokonalý smysl pro rytmiku a chytlavé melodie divoké trojice Too Many Zooz, která si své posluchače získává doslova na první poslech. Ve svých živých performance se vrací ke kořenům jazzu, rocku i africké hudby a nápaditě je kombinují s prvky EDM nebo housu, zásadně však tvoří bez použití elektronických nástrojů a efektů. Svůj hudební styl označují jako „brass house.“

Milovníci buskingu a pravidelní návštěvníci Flédy si loni v létě jistě nenechali ujít koncert jiné hvězdy z podzemky Lucky Chops. Právě s touto kapelou začínal hrát v newyorských ulicích Leo Pellegrino (barytonsaxofon), který ji v roce 2013 opustil a s jinými spolužáky z Manhattan School of Music Mattem "Doe" Muirheadem (trubka) a Davidem "King of Sludge" Parksem (bicí) založil Too Many Zooz.

 

V roce 2015 se trojice vydala na své první turné po malých amerických klubech. O rok později vydala debutovou desku Subway Gawdz a Beyoncé ji vyzvala ke spolupráci na svém oceňovaném albu Lemonade. Too Many Zooz ji pak doprovázeli i na živém vystoupení při předávání CMA Awards 2016. ,,Bylo to úžasné a velmi profesionální. Beyoncé byla moc milá a celá tahle zkušenost byla prostě skvělá. Opravdu se nedá popsat slovy, co jsme tehdy cítili,“ vzpomíná na zásadní hudební zkušenost Leo Pellegrino. Kromě dlouhohrající studiové desky má kapela na kontě další čtyři EP a nespočet živých koncertů na malých i velkých pódiích v Americe i v Evropě.