Fléda před Janáčkovým divadlem: MC Gey + Maniak & street party

30/06/2017

Fléda se spojila s festivalem uprostřed a pořádá speciální venkovní akci před Janáčkovým divadlem. VSTUP ZDARMA

Přidejte se k události na facebooku

V rámci festivalu UPROSTŘED se před prostory Janačkova divadla uskuteční vůbec poprvé rapové koncerty. Proběhne show Mc Geye, Maniaka, Exibice a workshopy taneční školy Art Factory a jako Dj zahraje De.

► 14:00 - 19:00 Art Factory
Exhibice taneční školy Art Factory
Dancehall s Reginou
battle & workshop - do 15 let & od 15 let
2vs2 hip hop & house dance
► 19:00 Dj De
► 20:00 MC Gey
► 21:00 Maniak
► 22:00 KONEC

VSTUP ZDARMA

Festival se koná pod záštitou primátora města Brna a městské části Brno-střed.

 

Festival UPROSTŘED

Multižánrový festival UPROSTŘED promění kulturní mapu Brna. Během následujících letních měsíců se každý den v ulicích, na náměstích i v zapadlých koutech centra Brna představí lidem to nejzajímavější z brněnské nezřizované kultury.
„Festival si klade za cíl nemalé věci – objevit nová místa na kulturní mapě Brně a poskytnout tvůrčí prostor lidem z brněnské nezřizované kultury, čímž se zpřehlední,“ uvedl radní městské části Brno--střed pro kulturu, sport a turismus David Butula, který je zároveň tvůrcem myšlenky netradičního festivalu západoevropského ražení.
„UPROSTŘED bude nejen o kultuře, ale hlavně o setkávání, o propojování různých lidí bez ohledu na věk nebo kulturní vkus. Chceme, aby Brno v létě neumřelo, protože se všichni vytratí na dovolené a na chaty. Naopak chceme, aby to v Brně žilo každý den a to i na těch nejatypičtějších místech,“ vysvětluje myšlenku festivalu starosta Martin Landa.