Michal Hrůza míří se svou speciální videotour na Flédu

Jeden z největších hitmakerů české scény Michal Hrůza spolu s kapelou Hrůzy vyráží na jarní turné. Staré známé hity ale také nové singly doplněné unikátní živou videoprojekcí zazní 16. dubna na Flédě.

Na konci loňského roku se Michal Hrůza rozhodl osvěžit svou podobu živého hraní a se svou kapelou odehrál exkluzivní koncert v pražském Lucerna music postavený na živých projekcích spojených s jednotlivými písněmi. Touto ojedinělou vizuální show odstartoval letošní sérii pěti koncertů pod názvem VIDEOTOUR 2024. 

VIDEOTOUR nabízí návštěvníkům speciální téměř dvou hodinový set oblíbených písniček, které doplňují neotřelé projekce vytvořené specificky ke každé skladbě. Projekce jsou odbavované živě, proto je každý koncert jedinečný a může být trochu jiný. Za přípravou stojí vyhledávaná tvůrkyně Deja VJ. 

Celé turné je spojení audiovizuálního a hudebního zážitku. Každá písnička má na míru vytvořenou projekci. Jde tedy o propojení několika vjemů, které vás vtáhnou do skvělé atmosféry večera. Zazní staré známé hity, ale i nové singly,“ slibuje Kapela Hrůzy a sám Michal s euforií dodává: „nevím, jestli jsem zažil lepší koncert, než byl v Lucerna music baru … byli jste u toho a buďte u toho s námi dále. Těšíme se moc.

Vstupenky -> https://www.fleda.cz/event/1755/