Autor světoznámých hitů DJ Fresh se po letech vrací do ČR

Headliner prestižních světových festivalů a spolupracovník Sub Focuse, Pendulum nebo Sian Evans z Kosheen DJ Fresh se po letech vrátí do Brna. Jedna z klíčových postav elektronické scény odehraje set společně s Messy MC 6. dubna na Flédě. Do České republiky se vrací po dlouhých osmi letech.

Daniel Edward Stein alias DJ Fresh je anglický dýdžej a producent. Za svoji kariéru vytvořil desítky světoznámých hitů, mezi nejvýznamější z nich patří Gold dust nebo Hot right now společně s Ritou Orou. Několik z nich obsadilo první příčky v žebříčcích. Žánrový chameleon dokáže tvořit jak excelentní drum and bass produkci, tak rádiové hity, aniž by ztratily něco ze syrové energie taneční hudby. Založil prestižní vydavatelství  Breakbeat kaos.

Na svém kontě má tři autorská studiová alba: Escape from Planet Monday (2006), Kryptonite (2010) a Nextlevelism (2015), a desítky singlů. Ty poslední značí tvrdšími linkami a vokály návrat k původnímu zvuku, kterým Fresh definoval zvuk začátku tisíciletí. V České republice naposledy vystoupil na festivalu Beats for Love v roce 2015, kde byl společně se skupinou Pendulum uveden jako headliner akce. Poslední set v Brně odehrál v rámci Break4Beats na Flédě v roce 2010. Tato kultovní klubová noc se na Flédu částečně vrátí 6. dubna.