Aneta Langerová a Korben Dallas vydávají LP Nekonečně a společně vyrazí na podzimní československé turné

Sedm let poté, co Aneta Langerová a Korben Dallas nahráli první společný singl, vydávají LP desku se všemi osmi písněmi, jež spolu během let vytvořili. Na Flédě odehrají společný koncert 7. listopadu.

Vstupenky -> https://www.fleda.cz/event/1564/ 

Kluky vždy ráda vidím. Je to pro mě záruka hudebního dobrodružství,“ směje se Aneta. „Když jsem před lety slyšela první tóny písně Sen, začala jsem snít o tom, že spolu vytvoříme víc než jednu píseň, a to se naplnilo. Kluci složili skladby, v nichž se vždy trefili do mé životní situace, do myšlenek, které mi běžely zrovna hlavou, mají výjimečnou schopnost telepatie,“ říká Aneta. „Jsem ráda, že jsme se setkali nejen ve studiu, ale že nás konečně čekají i společné československé koncerty turné Nekonečně,“ těší se Aneta. 
 
Naše kapela a Aneta, to jsou dva odlišné světy. Jsou to však světy, které se záhadným způsobem doplňují, rádi se navzájem navštěvují a vždy odcházejí z těchto setkání obohaceny. Ale hlavně – vždy se jim povede vytvořit spolu něco, co má svou jasnou tvář, odlišnou od jejich samostatné tvorby,“ říká frontman Korben Dallas Juraj Benetin. 
 
Tyto světy se setkávaly na různých místech a pod různým producentským dohledem. Píseň Sen, jíž se celá spolupráce odstartovala, měl na starost Petr Ostrouchov, orchestrální základ nahrál v Bratislavě Symfonický orchestr Slovenského rozhlasu, kapelové party a zpěv se dokončovaly ve studiu Sono, o zvuk se postaral Milan Cimfe. Šest písní z EP Konečně vznikalo v prešovském studiu Experientia a bratislavském Cobra Sound Studiu, o produkci a mix pečoval Ľuboslav Petruška, který byl do roku 2021 členem Korben Dallas. Novinka Neustoupím se nahrávala opět v Bratislavě a produkoval ji frontman skupiny Le Payaco Tomáš Sloboda, jenž ve spolupráci s Martinem Čemem rovněž celou desku sestavil.