Jarní sezona finišuje, podzim slibuje světové hvězdy

18/03/2023

Květen je tady. Odstartujeme s maskovaným bardem Jonathanem Bree a za pár dní nás čeká dvojkoncert MONO & GGGOLDDD, Blackout DnB night by Mindicted crew a polští rapeři RAT KRU.

Vstupenky: linktr.ee/fleda2023

Jarní sezona finišuje.

Maskovaný bard Jonathan Bree patří mezi hvězdy žánru dream pop, jeho písně mají desítky milionů shlédnutí na všech streamovacích platformách. Naváže na něj unikátní dvojkoncert japonských MONO a nizozemských darkpopových GGGOLDDD 10. května. Pythius, Merikan a Neonlight přijali pozvání DnB crew Mindicted na první brněnskou Blackout night, která sem dostane přední hvězdy neurofunku. Polské duo RAT KRU označuje svoji hudbu žánrem "betonová samba", představí nám ji 24. května.

Červnovou Flédu odpálíme 2. se slovenským rapperem Čavalenky. 12. června se připravte na silnou afterparty letošního ročníku Rock for People, v rámci kterého vystoupí na brněnském výstavišti kanadské hvězdy Sum 41.  

Nově oznámené koncerty nasvědčují tomu, že podzim 2023 bude jednou z nejsilnějších sezón jaké na Flédě pamatujeme. Odstartujeme francouzskou legendou Vitalicem 8. září, jehož loňský koncert k oslavě 20 let jeho kariéry patřil k tomu nejsilnějšímu, co pamatujeme. Hned další den 9. září přijede živelná parta Barcelona Gipsy balKan Orchestra. Mezinárodní uskupení čerpající z nejlepší tradice world music. 

A zbytek podzimu? Erik Truffaz, Dub FX, Public Image Ltd, techno festival MAUSHAUS, DJ Hell a mnoho dalšího.