Brno rozezní největší klubová noc v historii, vyrazte na Batch Brno!

01/09/2022

Batch, tak zní název největší klubové noci v ČR! Hned třináct brněnských klubů propojí ve dnech 30. 9. - 1. 10. pestrý nadžánrový hudební program za jednotné vstupné. Akci pořádá BACH - Brněnská Asociace Clubové Hudby.

Batch bude probíhat v klubech Alterna, ArtBar Druhý Pád, Fléda, Kabinet múz, Kafara, Metro Music Bar, Music Lab, Ponava, Rusty Nail, Sibiř, Sono Music Club, Stará Pekárna a Vegalité, návštěvníci mohou volit mezi jednodenní či dvoudenní vstupenkou.

Mezi první ohlášené kapely patří argentinská rapperka Catnapp, jeden z nejlepších maďarských hudebníků současnosti, cimbalista Miklós Lukács s triem Cimbiosis, v Praze usazený britský hudebník a spisovatel Phil Shöenfelt, ze Slovenska dorazí duo Longital nebo rapper FVCK KVLT.

Fanoušci tvrdší muziky se mohou těšit na maďarský thrashcore Crippled Fox, legendární britský crust Extinction of Mankind nebo německé crust punkery Instinct of Survival.

Z česko-slovenské scény vystoupí Hasan, Fallgrapp, Kalle, Acid Row, Hasan, Budoár staré dámy, The Silver Spoons, Deaf Heart a mnozí další.

Batch si klade za cíl poukázat na živost brněnské kulturní sféry, bohatou hudební historii a současnost i důležitost společného hlasu aktérů na kulturní scéně. 

BACH - Brněnská asociace clubové hudby je historicky největší a v současnosti jedinou tuzemskou klubovou asociací. Vznikla roku 2019, za dobu své existence byla asociace velmi aktivní při jednání na krajské i celostátní úrovni i přítomna vyjednávání o provozu kulturní sféry během pandemie. Zcela unikátním počinem je mobilní aplikace BACH informující o programu klubů, kterou si můžete stáhnout na bach.events

S klubovou nocí Batch bude propojen také druhý ročník hudební konference ReConnect organizované českou hudební proexportní kanceláří SoundCzech, platformou Music Managers Forum Czech Republic a Brněnskou asociací clubové hudby BACH ve dnech 29. 9. - 1. 10. 2022 v prostorech klubů Fléda a Kabinet Múz. 

Akce se koná pod záštitou náměstka primátorky města Brna JUDr. Roberta Kerndla. Batch podporují Fondy EHP a Norska, Ministerstvo kultury České republiky, Nadace Český hudební fond a SAKO Brno. 

Vstupenky na Batch zakoupíte brzy  v prodejních sítích GoOut a smsticket.

FB událost -> facebook.com/events/733355974622901

Spotify Playlist Batch -> https://open.spotify.com/playlist/1KdwQ94qwAMX7Fd20pRrrP?si=9140b2fd7a7943a2