„Noví“ MYDY vyráží na klubovou šňůru

02/03/2022

Po koncertní pauze, kterou způsobila pandemie, vyjede kapela MYDY na klubové tour. Navštíví celkem pět měst napříč Českou republikou a představí svou zbrusu novou show. MYDY opráší své blyštivé kabáty a dosavadní playlist okoření svými hudebními novinkami.

MYDY jsou po klubových koncertech hladoví, svou poslední velkou show odehráli na konci roku 2019 v pražském Foru Karlín, kdy proběhla jejich transformace z Mydy Rabycad do MYDY a velkolepě pokřtili desku Numbers. Jejich koncerty vždy zaručují strhující show s energickou atmosférou. Ani tentokrát to nebude jiné! Chybět nebudou ani odvážné extravagantní outfity, třpytky a neony, které skupinu provází už od samého začátku fungování a patří k jejím charakteristickým znamením. V rámci set listu zahrají své žhavé novinky Eyes či deafening silence. Fanoušci se však mohou těšit i na oblíbenou klasiku jako Just Dance, Blind nebo Aint´t No Light. 

Původní klávesista a skladatel Nèro Scartch se nově představí za bicími a basista Johnny D. přenesl své party na syntezátory. ,,Během covidu jsme hráli několik festivalových koncertů, ale tohle je první souvislý klubový tour po dvou letech. Kluby jsou oproti festivalům více intimí a syrový, a to nám neskutečně chybělo. Takže asi nemusíme připomínat, že vás ani sebe nehodláme šetřit a půjdeme do toho do plnejch a po hlavě,” neskrývá své nadšení Scartch.

Předprodej: MYDY | Vstupenky | GoOut