PŘESUNUTO NA 2021! Denoi - benefiční koncert

Zařazeno v Elektronika, Rap, Metal, Dance

FB událost
Neděle Září
27
2020
  • otevíráme: 20:00
  • start: 20:00

!!! Akce bude přesunuta na rok 2021 z důvodu vládních opatření spojených s koronavirovou pandemií !!!
Unikátní benefiční koncert na Flédě!

Svět bude takový, jak si ho uděláme. My jsme se rozhodli, že jej uděláme o trochu krásnější. Proto tímto koncertem podporujeme spolek JANUS, který pomáhá dětem z dětských domovů začlenit se do života. Tyto děti po dovršení 18 roku opouští dětské domovy bez toho, aniž by věděly jak funguje systém a svět kolem nás. Častokrát netuší, jak si zařídit zdravotní pojištění, najít si práci nebo dohodnout návštěvu u lékaře. Problém u těchto dětí nastává například i po stránce finanční gramotnosti. A právě od toho jsou zde holky Andrea a Julie, které pod hlavičkou spolku JANUS pomáhají těmto dnes už mladým lidem nabrat ten správný směr a zorientovat se v tomhle rychlém a chaotickém světě.
Právě proto jsme se rozhodli udělat tento benefiční koncert a CELÝ VÝTĚŽEK VĚNUJEME HOLKÁM ZE SPOLKU JANUS, aby si mohly zřídit tzv." Krizové Lůžko". Bude to poslední útočiště pro člověka v nouzi, který se náhle ocitne na ulici a nemá kam jít. Díky tomu bude moci dotyčný strávit noc pod střechou alespoň na pár dní, dokud se mu nepodaří sehnat dlouhodobé útočiště.
Proto přijdi na koncert, užij si parádní večer se svými kámoši a PODPOŘ DOBROU VĚC! Když budeme držet při sobě, dokážeme velké věci a uděláme to naše Brno zase o trochu krásnějším místem k životu. KAŽDÝM SDÍLENÍM TÉTO AKCE POMÁHÁŠ NA DOBROU VĚC 🙂
V následujících dnech bude obnoven předprodej lupenů v síti goout! již zakoupené lupeny zůstávají v planosti.
Předprodej:https://goout.net/cs/listky/denoi/rajg/
 
 
DENOI
----------
Denoi je čtyřčlenná brněnská hudební kapela založená v roce 2015, která je známá svými živými vystoupeními, energizující show a vizuální podívanou.
Koncem roku 2015 Denoi vydávají své první album s názvem ,,Disco Violence'' kterým si vytvořili svůj osobitý styl “Dance Metal” kde kombinují energii rockového koncertu s rapem a taneční atmosférou elektronické hudby. Díky tomuto albu a energické show si kapela od roku 2016 vysloužila pravidelné místo na řadě českých festivalů jako Masters of Rock, Basinfirefest, Made of Metal apod. Kapela se také probojovala jako jedna z prvních českých kapel na festival Poland Rock (polský Woodstock Festival), který je se svou návštěvností více než 500.000 lidí jedním z největších v Evropě.
V roce 2017 kapela vyráží na měsíční turné po východní Evropě. Koncertuje v Polsku, pobaltských republikách, Rusku a na Ukrajině.
Na začátku roku 2018 kapela předskakuje legendárním Crazy Town a vydává EP ,,My Life is Dirty But I Like It''. Vedle těchto alb má kapela na kontě ještě jedno akustické EP ,,Disco Violence Acoustic'' a 7 videoklipů.
V létě 2019 kapela předskakuje americkým velikánům Disturbed ve vyprodané sportovní Hale v Praze, díky čemuž ještě více upevňuje svou pozici v Česku. Ke konci roku vydává kapela dva videoklipy světové produkce k singlům ,,I Don't Care'' a ,,Banana''.
 
 
Special Guest!
Jiří Drtil - acoustic
známý skejtbordový učitel v jedné osobě! Písničkář z Hané který věří, že punk mrtev ještě není a akustický zdaleka ne! V roce 2014 vydávám první CD Za Svým Snem, poté v roce 2015 druhé CD Zpátky Se Neohlížím s pilotním singlem Každou Vteřinou. V roce (2018) vydal singl Staré Lásky ze stejnojmenného čtyřsongového EP, letos už zbývající tři songy Jestli Se Najde, Znamení a Indiánská. Na koncertech klade důraz hlavně na zábavu a show!
Přijďte se přesvědčit sami!
Afterparty Klubovna - pouštěčka
To je afterparty, kterou chceš! Borci totiž dokáží rozhýbat dav lidí stejně, jako headliner festivalu.