PŘESUNUTO NA PODZIM 2021 - Gaia Mesiah

Zařazeno v Rock

FB událost
Čtvrtek Září
24
2020
  • otevíráme: 19:00
  • start: 20:30
  • cena předprodej: 320 Kč

!!! Akce znovu přesunuta z důvodu vládních opatření sponených s koronavirovou pandemií, tentokrát na PODZIM 2021 !!!
Velmi nás to mrzí, ale koncert kapely Gaia Mesiah v termínu 24. září kvůli současným restrikcím ministerstva zdravotnictví neproběhne. Aktuálně hledáme náhradní termín, který jsme zatím orientačně stanovili na podzim 2021.

Gaia Mesiah - nejdivočejší z českých rockových kapel - je zpět s novou deskou. Již 5. února vychází album Refresh in Golden Hive (Live) a kapela se opět vydává na turné. Poslední ze zastávek tour bude i brněnská Fléda, tradičně silná bašta fanoušků Gaia Mesiah. Let's rock!
 
PŘEDPRODEJ: 320 Kč (+ poplatky sítě)
► SMSTICKET.cz: www.smsticket.cz/vstupenky/17815-gaia-mesiah

V sítích SMSTICKET.CZ a Indies (Poštovská) lze zakoupit VIP lístky!
659 Kč - vstupenka + podepsané CD, podepsaný plakát, setkání s kapelou (před koncertem 19:45 - 20:15)
975 Kč - vstupenka + podepsané CD, podepsaný plakát, setkání s kapelou (před koncertem 19:45 - 20:15) + triko Gaia Mesiah!

„Po minulém turné jsme cítili obrovskou radost ze společného hraní, jsme napumpovaní energií, a proto jsme se rozhodli, že některým starým peckám dáme novější ohoz a trochu je refreshneme,” Santa Morella, kytarista.

Album Refresh in Golden Hive není obyčejné album. Vzniklo ve studiu Golden Hive v režii dvorního producenta Amaka Goldena tak, že kapela deset svých starších songů z prvních tří alb, leckdy po dílčí úpravě, nahrála na jeden zátah naživo. Uslyšíte tak i songy, které na koncertech zaznívali spíše zřídka, navíc doplněné o nové úpravy a branže!

Základem koncertu budou právě tyto nové písně. Kapela navíc bude po koncertě zůstávat s fanoušky a připraví pro ně "Gaia DJs rockotéku", takže bude následovat velká párty s kapelou! YES!

www.gaiamesiah.com