Přesunuto na 8.10. - N.O.H.A.

Zařazeno v Elektronika, DnB, Party

FB událost
Čtvrtek Květen
21
2020
  • otevíráme: 21:00
  • start: 20:00
  • cena předprodej: 310 Kč

Koncert je přesunut na 8. října.

Sleduj událost na facebooku

PŘEDPRODEJ:
1. vlna - 310 Kč
2. vlna - 410 Kč
(ceny jsou uvedeny včetně poplatků sítě)
 
► Hostel Eleven, Dominikánská 11, (denně 8-22, bez poplatků)
► INDIES, Poštovská 2
 
 
 
Na přípravě desky se kromě stálých členů N.O.H.A. podíleli i hostující hudebníci jako Shahab Tolouie, Felipe Machado nebo Bohdan “Turboklarinette”. Hlavní tváří nové tvorby je, vedle MC Chevyho, zpěvačka Kaia Brown, která svým osobitým projevem dodává hudbě i živým vystoupením N.O.H.A. novou hudební i vizuální dimenzi.
 
Kaia Brown pochází z Washingtonu DC., ale brzy se přestěhovala do New Yorku, kde začala psát a nahrávat s brooklynskou dub legendou Dr Israel a spolupracovat s významnými umělci jako Kush Arora, Dub Gabrielem a Chad Jones Process Rebel.
 
N.O.H.A. ve své tvorbě rozbíjí hranice mezi různými hudebními směry i světovými kontinenty a přirozeným způsobem tak spojuje dynamický nadupaný groove v „ethno-bass“. Tento pojem kapela převzala ze španělských médií, kde je N.O.H.A. takto popisována.
 
 
N.O.H.A. je multinárodnostní a multižánrová kapela, jejíž vznik se datuje k roku 1995. Dva zakládající členové žijící v New Yorku Philip Noha a MC Chevy k sobě postupně přibírali nové členy a začali propojovat dosud nepropojené žánry. Postupem času si kapela získávala stále větší a větší publikum a díky úžasně energickým vystoupením, neúnavné snaze prolamovat zaběhnuté žánrové hranice a přirozenému charismatu členů se stali jednou z nejoblíbenějších tanečních kapel. Aktuálně kapela čítá šest členů a nyní chystá sedmé album, které kapela pokřtí 19. a 20. května v pražské Lucerně. Na Flédu N.O.H.A. zavítá o pouhé dva dny později, takže album bude stále čerstvé!