ZRUŠENO! Meeting Point Party. SETKÁNÍ / ENCOUNTER

Zařazeno v Party

FB událost
Čtvrtek Duben
02
2020
  • otevíráme: 19:00
  • start: 19:00
  • cena předprodej: 150 Kč

!!! Akce zrušena z důvodu vládních opatření sponených s koronavirovou pandemií !!!
Původně byla akce přesunuta na září 2020, a poté definitivně zrušena v souvislosti s vládními opatřeními platnými od 18. září 2020.
Historicky nejvelkolepější večírek 30. ročníku Mezinárodního festivalu divadelních škol SETKÁNÍ/ENCOUNTER.

Sleduj událost na facebooku

PŘEDPRODEJ/PRESALE → GOOUT.CZ

Do 15. února máte možnost si zakoupit nejlevnější vstupenky za 150 Kč! 🤩

↓↓↓ More english below ↓↓↓

Již 30 let pořádáme festival, který s námi roste. Přebíráme každý rok zkušenosti z předešlých ročníků a organizačních týmu, ale do jejich stop přidáváme své vlastní. S minulostí pracujeme opatrně a s respektem. V přítomnosti naši historii přetváříme do cenné budoucnosti s myšlenkou udržitelnosti a se smyslem pro věc.

Za tak dlouhou dobu se na festivalu vystřídalo nespočet studentů zahraničních škol, vážených umělců, pedagogů, hostů, kritiků a absolventů naší Janáčkova akademie múzických umění v Brně. Tento večer chceme vše propojit, vychutnat si společné okamžiky a zavzpomínat na 30 úspěšných let festivalu s lidmi, kteří ho letos zažívají poprvé či okusili každý z tří desítek ročníků. Na tom nezáleží, důležité je, že jsme TADY A TEĎ.

TASTE THE TIME

-----

MEETING POINT PARTY - the most spectacular party of 30th edition of the International festival of theatre schools SETKÁNÍ/ENCOUNTER.

The festival is growing with us for 30 years now. We are learning from preceding editions and their organization teams. They made paths that we are slowly increasing every year. We work with our past carefully and with respect. In present, we are recreating history into a worthy future with sustainability on our minds.

During this period festival hosted many foreign students, artists, pedagogues, critics and graduates of our beloved Janáček Academy of Music and Performing Arts. This special evening is a chance for celebrating those 30 great years with people that experienced the festival once or even 29 more times. It doesn't matter now. Important is that we will enjoy this uniqe event together!

TASTE THE TIME