Gaia Mesiah

Zařazeno v Rock, Crossover, Nu metal, Hardcore

FB událost
Úterý Listopad
12
2019
  • otevíráme: 19:00
  • start: 21:30
  • cena předprodej: 280 Kč

Královna českých koncertních kapel Gaia Mesiah na Flédu přiveze zdivočelou verzi Excellent Mistake nasáklou energií letních fesťáků. Nebude to žádný čajíček. Čekejte valící se rockovou energii dokonale sehrané čtveřice.

Přidejte se k události na facebooku

PŘEDPRODEJ:

► SMSTICKET.cz
► GOOUT.cz
► INDIES, Poštovská 2
► HOSTEL ELEVEN, Dominikánská 11 (bez poplatků)

LINE-UP

19:00 doors
20:30 Phatlip
21:30 Gaia Mesiah

V únoru 2019 vydala Gaia Mesiah ve složení Santa Morella, Marka Rybin, Misha Cortéz a Josh Stewart našlapanou desku Excellent Mistake. Poprvé se na ní podíleli všichni členové společně. Kapela se zároveň vrací k vlastním kořenům a přímočarému zvuku alba Ocean.

„Po těch letech jsme vyrostli v to, že všichni jdeme po tom samém. Stejný záměr, stejné nasazení, to dřív nebylo.“ (Marka Rybin)

Nahrávkou si Gaia získala uznání hudebních kritiků a ujistila své fanoušky, že je zpátky definitivně a v plné síle. Přímočarý kytarový funkrock z rodu Rage Against The Machine, od úvodní In the Streets (nebo v Great Year Setup, Dawn of My Live) přes pulzující After Rainbows s nabroušenými kytarami a latinskoamerické rytmy (Hip-hop) až po akustičtější polohy, kde si bere hlavní slovo španělská kytara (CocoJim, Tam to všechno), to je klasická Gaia. Živelná směs hardrocku, rocku, funku, reggae, country, punku a nu-metalu, která by probudila i mrtvolu.

www.gaiamesiah.com