Balkan Bashavel

Zařazeno v Party

FB událost
Pátek Březen
13
2020
  • otevíráme: 21:00
  • start: 21:00
  • cena předprodej: 180 Kč
  • cena na místě: 200 Kč

Jarní tour letos startujeme opravdu brzy, protože chceme křepčením přivolat a přivítat to nejrozkvetlejší roční období. Těšte se na nás, naše hosty a už tradiční mix balkan beats, gypsy music, reggae a world music.

Přidejte se k události na facebooku

Jarní tour letos startujeme opravdu brzy! Protože chceme křepčením přivolat a přivítat to nejrozkvetlejší roční období 🌼🌷🍀Těšte se na nás, naše hosty a už tradiční mix balkan beats, gypsy music, reggae a world music. 


V Brně startuje combo:
MALALATA + Lovesong Orchestra (live) + Le Petit Nicolas

English speaking balkan beats lovers, please scroll down.

🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐

MALALATA (SK)
MALALATA je už 13 let synonymem pro jedinečnou fúzi balkan beats, gypsy music, reggae a world music. Každé vystoupení tohoto DJského dua je nespoutanou show plnou nakažlivé energie a 100% nasazení. Pod jeho taktovkou pulzovaly nejen kluby po celé Evropě, ale i vzdálené Japonsko a Mexiko. Duo předvedlo svou show i na festivalech Colours of Ostrava, Pohoda, Grape, Uprising či na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar, Shantel, Goran Bregović a Fanfare Ciocarlia.

Lovesong Orchestra (CZ, live)
Pětičlenná dechová úderka balkánského střihu pod vedením kapelníka Tomáše El Checo Průši. Dravá energie, silné emoce, dokonalé propojení mezi kapelou a publikem, to vše charakterizuje vystoupení této noblesní tuzemské dechovky.

Le Petit Nicolas (CZ)
Talentovaný pražský DJ, od kterého balkánské dechovky rozhodně nečekejte. Je totiž průkopníkem moderních fúzí balkánských rytmů s dalšími hudebními žánry.

🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐

Vstup na akci BUDE POVOLEN pouze osobám starším 15 let.
Akce bude fotograficky dokumentovaná a fotografie z ní budou zveřejněny na sociální síti Facebook.

🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐

For English speaking balkan beats lovers:

Hands up, Balkan Bashavel party is back! Be prepared for balkan beats, gypsy madness, reggae and world music. Well-known DJ duo MALALATA invited Prague based band Lovesong Orchestra and DJ Le Petit Nicolas as their co-stars.

Persons under 15 years of age are NOT ALLOWED to this event.
The event is going to be photographed and photos are going to be published on Facebook.