Předváděčka Soundcraft

Zařazeno v Shopping

FB událost
Pondělí Březen
18
2019
  • otevíráme: 13:00
  • start: 13:00
  • cena na místě: 0 Kč

Zvukařská "get together" spojená s předvedením středních a vyšších produktových řad značky Soundcraft a představením novinek.

Přidejte se k události na facebooku.

Akce je zcela zdarma. Jediné, co od Vás potřebujeme, je REGISTROVAT SE prostřednictvím tohoto odkazu a dorazit.

Akce je vhodná pro všechny zvukařské nadšence bez ohledu na to, jak moc jste v portfoliu a funkcích mixážních pultů značky Soundcraft kovaní. Ukážeme Vám hlavní výhody mixpultů řad Ui, Si a Vi, představíme nejoblíbenější modely a prakticky si ukážeme nejdůležitější funkce přímo na pultech.

Určitě Vás přesvědčíme o tom, že Vi1000 je i se svými 8 fadery ve vstupní sekci a s možností rozšíření až na 16 vstupních faderů v jedné vrstvě skvělým kompromisem mezi velikostí a funkčností nebo že Ui-24R se díky nové funkci kaskádování, která dokáže počet vstupů k míchání až zdvojnásobit, může stát Vaším pomocníkem zcela nových rozměrů.

Ať už se chcete dozvědět něco nového, "osahat" si pulty, které jste možná ještě neměli v ruce nebo si jen přijít popovídat s kolegy z branže, rádi Vás uvidíme! V průběhu akce pro Vás bude nachystáno drobné občerstvení a malý dárek pro každého účastníka! ;)

 

Pokud se Vám místo/čas nehodí a přesto byste se rádi zúčastnili, nachystali jsme pro Vás další tři termíny: