Balkan Bashavel w/Shantel

Zařazeno v Party, Vše

FB událost
Pátek Listopad
08
2019
  • otevíráme: 21:00
  • start: 21:00
  • cena předprodej: 250 Kč
  • cena na místě: 290 Kč

Vyjímečné vydání Balkan Bashavelu s ikonickou postavou žánru balkan beats německým DJ a producentem Shantelem!
Dále hrají: MALALATA a Dr. Balkan.

Přidejte se k události na facebooku

Léto sice skončilo. Ale my nejsme smutní. Protože to znamená, že začíná nová sezóna klubových Balkan Bashavelů! Přijďte si i vy zakřepčit v rytmu balkan beats, gypsy music, reggae a world music.

Brněnské vydání Balkan Bashavelu bude oproti jiným něčím výjimečné! Vystoupí na něm totiž jedna z ikonických postav žánru balkan beats, německý DJ a producent Shantel.

Kompletní sestava večera:
Shantel (DJ set) + MALALATA + Dr. Balkan

English speaking balkan beats lovers, please scroll down.

🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐

Shantel (DE, DJ set)
Stefan Hantel, známý pod uměleckým jménem Shantel, je DJ a producent působící ve Frankfurtu nad Mohanem. Pochází z prostředí bukovinských Němců, jeho prarodiče byli z rumunské části Bukoviny. Shantel je známý spoluprací s romskými dechovými orchestry a remixováním balkánské hudby s hudbou elektronickou. Brno navštíví po delší době a v rámci DJ setu odehraje své největší hity i tracky z nejnovějšího alba Shantology.

MALALATA (SK)
MALALATA je už 12 let synonymem pro jedinečnou fúzi balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Každé vystoupení tohoto DJského dua je nespoutanou show plnou nakažlivé energie a 100% nasazení. Pod jeho taktovkou pulzovaly nejen kluby po celé Evropě, ale i vzdálené Japonsko a Mexiko. Duo předvedlo svou show i na festivalech Pohoda, Grape, Uprising či na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar Band, Goran Bregović a Fanfare Ciocarlia.

Dr. Balkan (CZ, Bassta Fidli Crew)
Člen slovácké audiovizuální grupy Bassta Fidli Crew, kterého láska k folklornímu ornamentu a tradiční muzice dovedla ke zkoumání fúzí folklórů Evropy se elektronickými zvuky. Styly jako folkstep a baltik bass doplňuje v setech o tradiční cimbálové a balkánské songy. Čekejte nečekané a slyšte neslýchané!

Live saxophone by Tomáš Průša

Taneční workshop by Otec Mirec

🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐

Vstup na akci BUDE POVOLEN pouze osobám starším 15 let.
Akce bude fotograficky dokumentovaná a fotografie z ní budou zveřejněny na sociální síti Facebook.

🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐

For English speaking balkan beats lovers:

Hands up, Balkan Bashavel party is back! This time with a special guest from abroad. Well-known DJ duo MALALATA invited a balkan beats icon, DJ and producer Shantel as their co-star. Also DJ Dr. Balkan is going to join the stage. Be prepared for loads of balkan beats, gypsy madness, reggae and world music.

Persons under 15 years of age are NOT ALLOWED to this event.
The event is going to be photographed and photos are going to be published on Facebook.