Electro Swing Fever

FB událost
Sobota Duben
06
2019
  • otevíráme: 21:00
  • start: 21:00
  • cena předprodej: 150 Kč
  • cena na místě: 200 Kč

Stylová Electro Swing Fever se vrací do Brna! Nažehlete šaty, uvažte motýlky, naleštěte botky a hurá na parket

Přidejte se k události na facebooku.

Na oblíbené taneční noci vystoupí electro-swingová kapela Mr. MOSS a skvělí DJs z Electro Swing Bohemia, jmenovitě DJ Papa Django, DJ Swing Thing a Dr. Zeppelin. Navíc nebude chybět ani zábavný taneční workshop.

English speaking electro-swing lovers, please scroll down.

🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠

Mr. MOSS (live, CZ)
Electroswingová formace z Hradce Králové spojuje taneční hudbu se swingovou klasikou, prvky elektra a jazzu. V čele kapely stojí půvabná zpěvačka s americkými kořeny Nicole Fay Kupková. O rytmickou sekci se starají bratři Škaloudovi – bicí Mario a kontrabas/basová kytara Jan. Kytaru krotí Ramil Gasanov, klarinet a saxofon pak Aleš Sumec Tichý. Duchovním otcem kapely je DJ, producent a zpěvák Michal Dvořáček. Energické vystoupení tohoto bandu vám rozproudí krev v žilách.

DJ Papa Django (SK, Electro Swing Bohemia)
Věčně usměvavý DJ a vášnivý sběratel barevných ponožek. Při vystoupení klade důraz na poctivý výběr tracků a energickou performance. Nebuďte překvapení, když předvede svůj pověstný „table dance“ nebo si odskočí zatančit do publika. Kromě mnoha evropských klubů si vyzkoušel i pódia v daleké Austrálii, Japonsku a Mexiku. Navíc už několikrát vystoupil na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar Band, Movits a Postmodern Jukebox.

DJ Swing Thing (SK, Electro Swing Bohemia)
Třeskutě energický DJ, který zrychlí z nuly na sto za pouhé 3 vteřiny. Výrazně rytmickým electro-swingem rozbouří klidné vody a nenechá nikoho stát bez pohnutí. Jeho vystoupení si už užili nejen fanoušci po celé Evropě, ale i ve vzdáleném Mexiku či Japonsku. Potkal se také na jednom pódiu s hudebními esy jako The Parov Stelar Band, Movits, Postmodern Jukebox a Alice Francis.

Dr. Zeppelin (CZ, Electro Swing Bohemia)
Jestli má někdo hlavu v oblacích, pak je to právě tento DJ. Čahoun z Ostravy se na parket nebojí vletět s ryze swingovými songy. Včas však dokáže vycítit, kdy je správná chvíle přeřadit na tvrdší electro-swingové frekvence. Jeho beaty vás s lehkostí vzducholodě vynesou do tanečního nebe.

Taneční workshop s Peter Kepo Kepič

 

Vstup na akci BUDE POVOLEN pouze osobám starším 15 let.
Akce bude fotograficky dokumentována a fotografie budou zveřejněny na sociální síti Facebook.

 

For English speaking electro-swing lovers:
Electro Swing Fever is known as the main electro-swing party project in the Czech Republic. Come and see outstanding musicians and DJs of the genre at one place – Mr.Moss, DJ Papa Django, DJ Swing Thing and Dr. Zeppelin. Moreover: swing dance workshop.

Persons under 15 years of age are NOT ALLOWED to this event.
The event is going to be photographed and photos are going to be published on Facebook.