Balkan Bashavel

Zařazeno v Party

FB událost
Pátek Březen
08
2019
  • otevíráme: 21:00
  • start: 21:00
  • cena předprodej: 260 Kč
  • cena na místě: 290 Kč

Jaru je potřeba zatancovat, aby dorazilo co nejdřív! Aneb váš oblíbený Balkan Bashavel se vrací. A protože od samého počátku je kromě balkan beats a gypsy music součástí této bláznivé party i reggae, rozhodli jsme se mu dát výjimečně trochu víc prostoru.

Přidejte se k události na facebooku.

MALALATA + Medial Banana + Dr. Tesla

English speaking balkan beats lovers, please scroll down.

🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐

MALALATA (SK)
MALALATA je už 12 let synonymem pro jedinečnou fúzi balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Každé vystoupení tohoto DJského dua je nespoutanou show plnou nakažlivé energie a 100% nasazení. Pod jeho taktovkou pulzovaly nejen kluby po celé Evropě, ale i vzdálené Japonsko a Mexiko. Duo předvedlo svou show i na festivalech Pohoda, Grape, Uprising či na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar Band, Goran Bregović a Fanfare Ciocarlia.

Medial Banana (live, SK)
Šestičlenná reggae kapela letos oslavuje 10 let na hudební scéně. Za tu dobu se z bratislavské partičky stala jedna z najoblíbenějších slovenských kapel a stálice velkých
pódií i festivalů jako Sziget, Pohoda, Mighty Sounds či Uprising. Medial Banana právě po dvou studiových albech pracují na svém třetím kousku, tak se necháme překvapit, jestli nám z něj naservírují nějakou tu ochutnávku.

Dr. Tesla (SK, Brigada Rakija)
Jeho tátou je Balkánec, mámou hudba světa, tetou zase gipsy, strýčkem klezmer, bratrem reggae a sestrou folklór. On sám neví, čí je, ale ze všech si vzal to nejlepší, aby bavil lidi vybranými selekcemi. Stále skromný, avšak mezi svá top vystoupení bez mihnutí oka řadí party po koncertě Dubioza Kolektiv a chorvatský festival Goulash Disko.

🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐

Vstup na akci BUDE POVOLEN pouze osobám starším 15 let.
Akce bude fotograficky dokumentovaná a fotografie z ní budou zveřejněny na sociální síti Facebook.

🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐

For English speaking balkan beats lovers:

Hands up, Balkan Bashavel party is back! With a lot of balkan beats and gypsy music as usual, and this time with more reggae than usual. Well-known DJ duo MALALATA invited Slovak reggae band Medial Banana and DJ Dr. Tesla from Brigada Rakija as their co-stars.

Persons under 15 years of age are NOT ALLOWED to this event.
The event is going to be photographed and photos are going to be published on Facebook.