VYPRODÁNO! Škwor: Unplugged Tour

FB událost
Sobota Duben
20
2019
  • otevíráme: 19:00
  • start: 20:00
  • cena předprodej: 490 Kč

Domácí hard-core nu-metalovka Škwor oslavila dvacet let v narvané 02 Aréně. Na jaře se vrátí do klubů a překvapí výjimečným UNPLUGGED TURNÉ.

Přidejte se k události na facebooku

HARMONOGRAM
19:00 otevření klubu
20:00 Škwor
afterparty

 PŘEDPRODEJ: 490 Kč

► smsticket

► Hostel Eleven, Dominikánská 11, (denně 8-22, bez poplatků)
► INDIES, Poštovská 2

Domácí ŠKWOR kalí místní stojaté vody rocku už 20 let. Za tu dobu projel snad celý rock-metalový rejstřík od punk metalu přes trash, nu-metal až po hard rock. V roce 2015 "hledala kapela identitu" na deváté řadové desce (Hledání identity, 2015), loni "uzavřela kruh" desátým studiovým albem (Uzavřenej kruh, 2017) a letos za obě nahrávky získala Zlatou desku Supraphonu. Své největší halové turné zakončila 16. listopadu monstrózním narozeninovým koncertem v zaplněné O2 aréně.

Ke dvacetinám si dala dárek v podobě exkluzivní knihy ŠKWOR / 1998–2018 s více než třemi sty, z větší části dosud nepublikovanými, fotografiemi. Kniha vtipnou formou shrnuje historii kapely a fanoušci se z ní dozví třeba autentické vzpomínky hudebních publicistů a lidí z blízkého okolí kapely. Nechybí ani pikošky ze zákulisí a podrobně zpracovaný zpěvník největších hitů. Prostě nepostradatelná položka v knihovně skalních fanoušků a povinná výbava návštěvníků akustického turné.

 

Jak vznikl nápad na pro kapelu dost netypické pojetí Unplugged Tour? Takto: "V podstatě za to může Supraphon. Na začátku roku jsme měli autogramiádu spolu s předáním zlaté desky v prodejně Supraphon Musicpoint v centru Prahy, a když se to dojednávalo, někdo navrhnul, že by bylo fajn, kdybychom tam i něco brnkli na španělky. A nás to tam tak bavilo, a navíc jak byla super atmosféra, řekli jsme si, že bychom mohli dát pár koncertů jen akusticky, aby si lidi s námi ty písničky všechny zazpívali a my je při tom i slyšeli. Strašně se těšíme, že si uděláme parádní mejdan, navíc blíž k lidem, než je u nás obvykle zvykem," prozradila čtyřčlenná parta ŠKWOR.

http://www.skwor.cz
https://www.facebook.com/skwor.cz/