WWW Neurobeat křest desky

Zařazeno v Elektronika, Rap

FB událost
Úterý Říjen
09
2018
  • start: 19:00
  • cena předprodej: 250 Kč
  • cena na místě: 290 Kč

WWW Neurobeat pokřtí na Flédě novou desku Neutopíš se dvakrát v téže řece.

Přidejte se k události na facebooku

Po dlouhých pěti letech přichází tato kultovní kapela s novou deskou. Z alba byly do světa vypuštěny již dva singly - Pod nebem nebe a Stát. Obě skladby se držely několik týdnů na první příčce ve Velké Sedmě na Rádiu 1.

PŘEDPRODEJ: 250 Kč (+ poplatky sítě) / na místě 290 Kč
► SMSTICKET.cz:
► GOOUT.cz
► Hostel Eleven, Dominikánská 11, (denně 8-22, bez poplatků)
► INDIES, Poštovská 2

LINE-UP
19:00 otevření klubu
20:00 DJ Alyaz
21:00 WWW Neurobeat
afterparty DJ Alyaz

 

Hudba WWW originálně slučuje postupy hiphopu, industriálu, elektroniky a volné skladby. Texty Lubomíra Typlta provokují posluchače a texty Ondřeje Anděry využívají rytmické možnosti jazyka v abstraktní rovině.

Kapela WWW vznikla v Praze na počátku devadesátých let, tedy v období pádu komunistického režimu v tehdejším Československu. WWW byla jednou z prvních kapel experimentujících s rapem v ČR. V pozdějších letech začala pracovat s živými nástroji a odklonila se od klasické rapové produkce. V roce 2000 WWW přerušila činnost a její členové se věnovali svým dalším povoláním, zakládající hudebník WWW Ondřej Anděra je filmový režisér a textař Lubomír Typlt je malíř. WWW se vrátili na scénu s debutovým albem Neurobeat v roce 2006 pod nezávislým labelem BiggBoss.

 

WWW byli několikrát headlinery velkých hudebních festivalů v Čechách a na Slovensku, například Colours of Ostrava a Pohoda Festival.

http://bandzone.cz/wwwneurobeat 
http://www.youtube.com/neurobeatnik 
http://soundcloud.com/and-www-band 
http://www.biggboss.cz/www 
http://www.facebook.com/pages/WWW/54982182939

 

O afterparty se postará Dj Alyaz, zakladatel labelu Sapyens a produkujicí pod pseudonymem Self. Od roku 2011 je spojovaný s tuzemským labelem BiggBoss, ale jeho aktivity přesahují i hranice naší republiky. Má pravidelný pořad na 10Twenty Radio Bristol a často taky hraje v zahraničních klubech. V jeho setech se mísí bass music, grime, hip hop, uk funky, jungle apod.

https://facebook.com/alyaz.dj
https://soundcloud.com/dj_alyaz
https://soundcloud.com/self37
https://soundcloud.com/sapyensrecords