Fast Food Orchestra - 20 let

FB událost
Středa Březen
27
2019
  • otevíráme: 19:00
  • start: 20:30
  • cena předprodej: 250 Kč
  • cena na místě: 300 Kč

Unikátní a neopakovatelné turné, které bude obsahovat pouze čtyři zastávky. Vystoupí i celá řada hostů.

Přidejte se k události na facebooku

HARMONOGRAM

19:00
20:30 Fast Food Orchestra
afterparty

PŘEDPRODEJ: 250 Kč (+ poplatky sítě)
► SMSTICKET.cz: 

► GOOUT.cz
► Hostel Eleven, Dominikánská 11, (denně 8-22, bez poplatků)
► INDIES, Poštovská 2

Čekejte unikátní set, který bude průřezem od ska-punkových let až po současnou tvorbu. Na playlistu se budete moct částečně podílet i vy prostřednictvím hlasování na FB. Zároveň představí zbrusu nový singl i s videoklipem! 

Fast Food Orchestra

Fast Food Orchestra patří už léta k naší ska a reggae špičce. V současné době procházejí významnou změnou, když se musí vypořádat s absencí charismatického hlasu Sushy. Do toho natáčejí novou desku, která bude netradičně celá v češtině.

 

Historie kapely Fast Food Orchestra se začala psát mezi lety 1994 – 1996. První koncerty přišly v roce 1998 na legendární pražské Sedmičce, na kterou se kapela dodnes ráda vrací. Debutová deska Fugison Party spatřila světlo světa v roce 2000. Za téměř dvacet let svojí existence vydala kapela celkem 7 studiových alb. Mezi nejvýraznější patří především Urban Menu, které vyšlo také v USA a Japonsku, nebo zatím poslední ZEN z podzimu roku 2014. Kapela pravidelně vystupuje na největších festivalech u nás, má za sebou také několik zahraničních turné po Evropě a exotických destinacích jako je Brazílie, Izrael nebo Rusko.