Elektra: UMEK (SLO)

Zařazeno v Elektronika, Techno, Party, ELEKTRA

FB událost
Pátek Duben
26
2019
  • otevíráme: 22:00
  • start: 22:00
  • cena předprodej: 350 Kč

Dubnová Elektra pod patronátem slovinské techno ikony.

Přidejte se k události na facebooku.

PŘEDPRODEJ bude zahájen ve čtvrtek 6.12. v 10:00 / The pre-sale will start on Thursday December 6 Cena / price: 350 Kč (+ poplatky sítě / + fees)
GOOUT.cz:
► Hostel Eleven, Dominikánská 11, (denně 8-22, bez poplatků)
► INDIES, Poštovská 2
SMSTICKET.cz:

 

UMEK – producent, který více než 20 let figuruje mezi nejlepšími DJs světa. Jeden z nejprodávanějších interpretů v historii Beatportu vystupující na předních scénách planety: od temných undergroundových klubů v Berlíně po sluncem zalité stage v Las Vegas či Indii. Zakladatel několika tanečních labelů, včetně vydavatelství 1605, ale také nezaměnitelný tvůrce podmanivých electro/techno/tech-house tracků. Podle DJ Magu dlouhodobě jeden z TOP 10 DJs vůbec. Autor rádiové show Behind the Iron Curtain, kterou můžete slyšet na přibližně 150 stanicích po celém světě.
To vše a mnohem víc je Uroš Umek, rodák ze slovinské Lublaně, borec spojený s labely jako Spinnin’ records, Great Stuff, Intec nebo Tronic. Do Brna se UMEK vrátí po podzimním vystoupení na festivalu Apokalypsa. Přiveze nový materiál odkazující k vlastním kořenům devadesátkového undergroundu.

 

LINE UP:

UMEK / 1605 / Spinnin’ records / Great Stuff / Intec / Tronic

https://www.facebook.com/umek.si/
https://soundcloud.com/umek
www.umek.si

SUPPORT:
TBA