Erasmus B-day Party

Zařazeno v Rock, Pop, Party, pubquiz

FB událost
Úterý Listopad
27
2018
  • start: 18:00
  • cena předprodej: 100 Kč

VOILÁ // MAY 24TH // DJ PAPA DJANGO // VR // PubQuiz // Party

Přidejte se k události na facebooku

Přijď zažít skvělý večírek a navíc historický okamžik: poprvé se na takovéto akci spojily tři brněnské univerzity: Masarykova univerzita, Vysoké učení technické v Brně a Mendelova univerzita v Brně. Spolu s našimi Erasmáky a dalšími zahraničními studenty nás čeká největší mezinárodní studentský mejdan, který se v Brně dá zažít.

Vzhledem k omezené kapacitě Flédy je potřeba koupit si dopředu vstupenku za 100 Kč tady: ➡ bit.ly/ebdticket Doklad od vstupenky si vytiskni a vem s sebou nebo stáhni do mobilu!
❗ Na místě se vstupenky prodávat nebudou.

Od 18:00 si můžeš vyzkoušet cestovat pomocí virtuální reality a zahrát si VR hry, vyhrát super ceny v pub quizu a hlavně: Můžeš se seznámit se zahraničními studenty, kteří ti rádi vysvětlí, že studium v zahraniční je super a co vlastně musíš udělat, když chceš se školou vycestovat ✈

Večer nám zahrají pop-punkoví May 24th – ideální skákačka na začátek párty. Pak se připrav na vlnu francouzského swingu a šansonů, protože nastoupí VOILA. Jak se člověk roztancuje, tak se jde domů špatně, ale i na tohle jsme mysleli: do ranních hodin bude hrát electroswing DJ Papa Django, dokonce se živým saxofonistou!

🌍 Přijď se naladit na multikulti vlnu na warm-up akcích v KB Portu na Svoboďáku! Warm-upy jsou ZDARMA :-)

Tomáš Poláček – Stopem napříč Afrikou
14. 11., 18:00
Novinář Tomáš Poláček se poprvé představí v Brně, a to s přednáškou o nejbláznivějším stopu jeho života. Po čtrnácti letech působení v MF DNES se v roce 2014 přidal k týmu měsíčníku Reportér, kde dále píše velké rozhovory a cestovatelské reportáže. Loni se ale vydal na svou úplně poslední světovou cestu, a to ze Střelkového mysu v Jižní Africe až do Prahy. Ale i zkušenému stopaři se někdy cesta zvrtne…

Vít Kanyza - Travel & Photo & Video & Art a Bára Šikulová – Klíč k poznání celého světa aneb život je moc krátký na to, abys seděl doma
19. 11., 17:00
Jak cestovat coby student? Podívej se, jak se cestovalo ve Finsku, na Srí Lance, v Argentině nebo na charitativní misi na Haiti. Navíc uvidíš krátký film Víta Kanyzy z Kanárských ostrovů, kde se ukáže jejich méně turistická, ale o to zajímavější tvář.

Maxim Habanec – Já, skejt a svět
22. 11., 16:30
Jak se Maxim stal profi sportovcem z totálního vyvrhele? Seznam se s jeho projektem Skate of Mind (aka cestování po světě se sk8), podívej se, jak se dělá sportovní marketing a jaká je spolupráce s velkými brandy.
Kapacita je omezena, zaregistruj se radši tady:
➡ https://www.cognitoforms.com/NIC15/_2211MaximHabanecJ%C3%A1SkejtASv%C4%9Bt

Přijď se s námi potkat a nastartovat svůj cestovatelský život!

The Erasmus program celebrates birthday at the Fléda Club and everyone is invited!

Come and enjoy a great party and a historical moment: it is a first time when three universities in Brno cooperate on an event like this: Masaryk University, Vysoké učení technické v Brně and Mendelova univerzita v Brně. Together with our Czech students, attend Brno’s biggest international student party.

Given that Fléda has limited capacity, it is necessary to buy a 100 Kč ticked ahead here: ➡ bit.ly/ebdticket
Print out the receipt or download it to your mobile phone, so that it can be checked onsite.
❗ Ticked will not be sold onsite!

Since 18:00 you can travel via a virtual reality or play VR games; win great prizes in a pub quiz and mainly meet many international and Czech students, have fun and gain lots of new friends.

The evening will start with the pop-punk band May 24thh – an ideal upbeat band to start the party with. Then get ready for a French swing and lively chansons played by VOILA. We know, that after one starts dancing, it is hard to stop. That’s why an electroswing DJ Papa Djangogo with a live sax will play till the small hours.

Come and have the party of your life!