Bloody Sexy Halloween

FB událost
Středa Říjen
31
2018
  • start: 21:00
  • cena předprodej: 100 Kč

Bloody sexy divočina

Přidejte se k události na facebooku

Brno! Get ready for the ultimate Halloween party! Unlike any other Halloween party this city has ever seen! We are talking scary, sexy, naughty and downright fun.

Akce pravidelně vyprodaná již od roku 2009 tě ohromí svými neotřelými dekoracemi, neuvěřitelnými kostýmy, špičkovou hudbou a úžasnými představeními. Bloody Sexy Halloweekend se vrací trhnout další party rekord!

Vstup od 18 let
**Vstup bez masky, kostýmu nebo make-upu může být penalizován příplatkem na místě.
!Cena vstupného se bude zvyšovat!

Jedná se o největší Halloweenskou akci v České republice a střední Evropě s více než 5000 pravidelnými návštěvníky. Zájem o Bloody Sexy Halloween od roku 2009 silně narostl. V roce 2011 byla poptávka po akci tak velká, že jsme museli přidat večer navíc, abychom byli schopni uspokojit všechny příznivce. V roce 2018 se Bloody Sexy rozšiřuje a přináší tuto událost do dvou dalších měst, Brna, druhého největšího města v České republice, a Bratislavy, hlavního města Slovenska.

V posledních 9 letech akce Bloody Sexy Halloween dominovala a udělala zásadní revoluci ve slavení Halloweenského svátku v České republice! Akce je každoročně vyprodaná a tento rok nebude výjimkou! Desátá edice Bloody Sexy bude větší a ještě lepší než kdy předtím! Připravili jsme více cen, žhavější a divočejší shows, výběr těch nejlepších zahraničních a domácích DJs! Fanoušci Bloody Sexy připravte se, protože tohle bude divočina! Bloody Sexy divočina!