Princess Chelsea (NZ) & Never Sol

Zařazeno v Pop, Indie

FB událost
Pondělí Říjen
01
2018
  • start: 19:00
  • cena předprodej: 290 Kč
  • cena na místě: 350 Kč

Na cigaretu s novozélandskou princeznou. Vědecky dokázáno: Kouření při téhle muzice zdraví neškodí. Povstaňte, Její Výsost indie popu Princess Chelsea přijíždí do Brna.

Přidejte se k události na facebooku

V roce 2012 její skladbu The Cigarette Duet pouštěli holky svým klukům, když jim zakazovali kouření. Ikonický klip má aktuálně na YouTube přes 40 miliónů zhlédnutí.
Chelsea Nikkel alias Princess Chelsea ale není jen dívkou z bazénu se srdíčkovými brýlemi. Fanoušky si získala vesmírným indie popem, který roztomile a zároveň melancholicky vypráví obyčejné příběhy ze života. Poznávacím znamením jsou i její rozverné, barevné videoklipy se surreálnými obrazy, ve kterých se často objevuje její milovaný kocour Winston.

SUPPORT: Never Sol (synth dark-pop)

English below

PŘEDPRODEJ/ Presale : 290 Kč (+ poplatky sítě) / 350 Kč
> INDIES, Poštovská 2
GOOUT.cz
SMSTICKET.cz 

LINE-UP
19:00 doors
20:30 Never Sol
21:30 Princess Chelsea
afterparty

 

Její druhé album The Great Cybernetic Depression sklidilo pozitivní recenze a vystřelilo tuto talentovanou muzikantku z Aucklandu mezi světové hvězdy. Zamýšlí se v něm nad posedlostí technologiemi, která pomalu přivádí lidstvo k úpadku.
Dětsky hravou debutovou desku Lil' Golden Book popsala takto: „Moje písničky jsou jako soundtrack k Disneyho filmu, který natočili Kraftwerk s Enyou za mikrofonem v šedesátkové produkci a ve vesmíru.“

 

 

 

 

A cigarette with a New Zealand princess. It’s scientifically proven: Smoking does not harm the health of this music. Arise! Princess Chelsea, Her Highness of Indie Pop is arriving in Brno. In 2012 her track The Cigarette Duet was played by girls to their boys when smoking was forbidden. The iconic video has currently had over 40 million views on YouTube.  Chelsea Nikkel, alias Princess Chelsea is not just a girl from a swimming pool with heart-shaped glasses. She has gained her fans with cosmic indie pop which is adorable and simultaneously melancholy, narrating common life stories. Distinguishing signs are her playful, colourful videos with surreal images, in which her beloved cat, Winston, often appears.

http://princesschelsea.co.nz/
http://princesschelsea.lilchiefrecords.com/
https://www.facebook.com/wonderfulprincesschelsea/

 

Never Sol

Never Sol vydává 19.10 nové album CHAMALEO. Její druhá dlouhotrvající nahrávka se opírá především o zvuk analogových syntezátorů promítajících se v melancholických harmoniích a Never Sol ji nahrála ve své strahovské audiobotanické svatyni. Pochmurné ale přesto vřelé a laskavé krajiny, vrstvené plochy hlasů a syntezátorů doplněné samply zvuků města i samoty. Never Sol představí také svůj zbrusu nový set, který nově doplňují dva spoluhráči na bicí a syntezátory.

Never Sol (Sára Vondrášková) je pražská producentka, písničkárka a zpěvačka a v roce 2012 se poprvé představila veřejnosti filmovou písní Lay Down, která vznikla pro film Davida Ondříčka Ve Stínu. Rok poté vydala ve spolupráci s producentem Jan P. Muchowem svou debutovou desku Under Quiet, která následně vyšla v celosvětové reedici u renomovaného německého labelu Denovali Records. V posledních letech se Never Sol zůčastnila prestižní Red Bull Music Academy v Tokyu, působila v live bandu Floexe a věnovala se tvorbě hudby pro taneční představení s kolektivem Burki&com. Nyní vydává své druhé sólové album CHAMALEO, na kterém se tentokrát ujala i producenstké role.