Princess Chelsea (NZ)

Zařazeno v Pop, Indie

FB událost
Pondělí Říjen
01
  • start: 20:00
  • cena předprodej: 290 Kč

Na cigaretu s novozélandskou princeznou. Vědecky dokázáno: Kouření při téhle muzice zdraví neškodí. Povstaňte, Její Výsost indie popu Princess Chelsea přijíždí do Brna.

Přidejte se k události na facebooku

V roce 2012 její skladbu The Cigarette Duet pouštěli holky svým klukům, když jim zakazovali kouření. Ikonický klip má aktuálně na YouTube přes 40 miliónů zhlédnutí.
Chelsea Nikkel alias Princess Chelsea ale není jen dívkou z bazénu se srdíčkovými brýlemi. Fanoušky si získala vesmírným indie popem, který roztomile a zároveň melancholicky vypráví obyčejné příběhy ze života. Poznávacím znamením jsou i její rozverné, barevné videoklipy se surreálnými obrazy, ve kterých se často objevuje její milovaný kocour Winston.

English below

PŘEDPRODEJ/ Presale : 290 Kč (+ poplatky sítě)
> INDIES, Poštovská 2
GOOUT.cz
SMSTICKET.cz 

 

Její druhé album The Great Cybernetic Depression sklidilo pozitivní recenze a vystřelilo tuto talentovanou muzikantku z Aucklandu mezi světové hvězdy. Zamýšlí se v něm nad posedlostí technologiemi, která pomalu přivádí lidstvo k úpadku.
Dětsky hravou debutovou desku Lil' Golden Book popsala takto: „Moje písničky jsou jako soundtrack k Disneyho filmu, který natočili Kraftwerk s Enyou za mikrofonem v šedesátkové produkci a ve vesmíru.“

 

 

 

 

A cigarette with a New Zealand princess. It’s scientifically proven: Smoking does not harm the health of this music. Arise! Princess Chelsea, Her Highness of Indie Pop is arriving in Brno. In 2012 her track The Cigarette Duet was played by girls to their boys when smoking was forbidden. The iconic video has currently had over 40 million views on YouTube.  Chelsea Nikkel, alias Princess Chelsea is not just a girl from a swimming pool with heart-shaped glasses. She has gained her fans with cosmic indie pop which is adorable and simultaneously melancholy, narrating common life stories. Distinguishing signs are her playful, colourful videos with surreal images, in which her beloved cat, Winston, often appears.

http://princesschelsea.co.nz/
http://princesschelsea.lilchiefrecords.com/
https://www.facebook.com/wonderfulprincesschelsea/