Balkan Bashavel

FB událost
Pátek Leden
04
2019
  • otevíráme: 21:00
  • start: 21:00
  • cena předprodej: 140 Kč

Začátek nového roku znamená i začátek zimní Balkan Bashavel tour! Přijďte vyskákat kalorie z vánočního hodování v rytmu balkan beats, gypsy music, cumbie, reggae a všeličehos dalšího z world music.

Přidejte se k události na facebooku

V Brně startuje combo:
MALALATA + Circus Brothers + Le Petit Nicolas

English speaking balkan beats lovers, please scroll down.

🐐

MALALATA (SK)
MALALATA je už 12 let synonymem pro jedinečnou fúzi balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Každé vystoupení tohoto DJského dua je nespoutanou show plnou nakažlivé energie a 100% nasazení. Pod jeho taktovkou pulzovaly nejen kluby po celé Evropě, ale i vzdálené Japonsko a Mexiko. Duo předvedlo svou show i na festivalech Pohoda, Grape, Uprising či na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar Band, Goran Bregović a Fanfare Ciocarlia.

Circus Brothers (CZ, live)
Šestičlenná pražská kapela, která s neuvěřitelnou energií a nadhledem hraje balkan-disco kombinující balkánskou dechovku, diskotékový beat, laciný pop, špinavý house, drsný rap a líbivý folk. Tato banda se už představila na festvalech Rock for People, Mighty Sounds nebo Rock for Churchill a odehrála společný koncert s legendárními Fanfare Ciocarlia.

Le Petit Nicolas (CZ)
Šikovný pražský DJ, od kterého balkánské dechovky rozhodně nečekejte. Je totiž průkopníkem moderních fúzí balkánských rytmů s dalšími hudebními žánry.

Taneční workshop s Libuškou Bachratou

🐐

For English speaking balkan beats lovers:

Hands up, Balkan Bashavel party is back! Be prepared for balkan beats, gypsy madness, cumbia, reggae and other world music genres. Well-known DJ duo MALALATA invited Prague based band Circus Brothers and DJ Le Petit Nicolas as their co-stars. Moreover: dance workshop.