VYPRODÁNO! Gaia Mesiah

Zařazeno v Rock, Hardcore

FB událost
Středa Únor
27
2019
  • otevíráme: 19:00
  • start: 20:15
  • cena předprodej: 270 Kč
  • cena na místě: 350 Kč

Nečekejte žádný kompromis a čajíček. Čekejte valící se energii. Kultovní kapela Gaia Mesiah pokračuje po svém fenomenálním comebacku v divoké koncertní tour. Kromě nesmrtelných hitů jako Ocean, Maňana a Alpha Female vám naservírují i nové skladby. Support: Painting Memories

Přidejte se k události na facebooku
 
LINE-UP:
19,00 Otevření klubu
20,15 Painting Memories
21,10 GAIA MESIAH
Po koncertě afterparty!
 

PŘEDPRODEJ: 270 Kč (+ poplatky sítě) / na místě 350 Kč
► Hostel Eleven, Dominikánská 11, (denně 8-22, bez poplatků)
► INDIES, Poštovská 2
► SMSTICKET.cz
► GOOUT.cz

Gaia Mesiah vystoupí v původním složení Santa Morella, Marky Rybin, Míša M. a Josh Stewart. Skupina na loňských koncertech ukázala, že neztratila nic ze své živelnosti a energie. Divoká Marka přiváděla fanoušky k šílenství jako za starých časů.

 

Tvorba Gaia Mesiah obsahuje kromě hardcorových riffů i prvky latinsko-americké hudby, country, punk rocku, blues, funky, reggae nebo nu-metalu. Zakládajícími členkami v roce 1998 byla bubenice Misha Cortéz a kytaristka Santa Morella, v plném složení kapela vystupuje od roku 2001.

 

Do textů významně promítají svůj postoj k aktuálním politickým, ekologickým a mezilidským tématům. Vymezují se proti mainstreamové a konzumní společnosti.

 

SUPPORT: Painting Memories

Brněnská kapela ovlivněná Stone Sour, SOiL, Seether a Chevelle. Vznikla v roce 2013, v roce 2014 vydala své první EP Piece of Stone. Po něm následovala celá řada zajímavých singlů, na jejimž konci se objevilo debutové album Remembrance (2017). Mix klasického rocku, heavy metalu, nu metalu a silných melodií.