VYPRODÁNO Horkýže Slíže

Zařazeno v Rock, Punk

FB událost
Čtvrtek Březen
14
2019
  • otevíráme: 19:00
  • start: 20:30
  • cena předprodej: 320 Kč

Dvojkoncert jedné z nejoblíbenějších Česko-Slovenských kapel. Oholte nohy a přijďte na silné refrény. Připomínáme, že Horkýže Slíže Flédu pravidelně vyprodávají, s nákupem vstupenky neotálejte.

Přidejte se k události na facebooku.

HARMONOGRAM
19:00 otevření klubu
20:30 Ajdontker
21:30 Horkýže Slíže
afterparty

 

Nitranská punk-rocková kapela HORKÝŽE SLÍŽE je na scéně více jak 25 let. Za svou kariéru si vybudovala na Slovensku i v České republice velice solidní pozici, kdy na svých samostatných štacích vyprodává kluby, kulturní domy i sportovní haly. Slíže se staly oblíbenou festivalovou stálicí napříč oběma republikami, odehrály přes 2 000 koncertů, vydaly 15 alb, na youtube mají přes 100 miliónů zhlédnutí a na facebookovém profilu 200 000 fans .

Mezi legendární songy patří Mam v pici na lehátku, A ja sprosta, Malá Žužu nebo Silný refrén.

 

Na každém koncertu se objeví momenty překvapení. Na pódiu se objeví kapitán letadla, bezdomovec, tým chirurgů na operačním sále, opravář Emil Bacigala a jiné postavy. Jak se představí Slíže tentokrát, se musíme nechat překvapit, protože jak známo, neprozrazují nic předem. Možná opět přiletí z jiné planety.

 

Support: Ajdontker
Ajdontker jsou na hudební scéně přes 7 let. Mají za sebou debutové CD Nad věcí a několik dalších EP, singlů a videoklipů. Odehráno přes 300 koncertů na festivalech jako jsou Rock for People, Sázava fest, OAMF Přeštěnice. Předskakování před Horkýže Slíže, Vypsanou Fixou, Třemi Sestrami či Chinaski.
Koncertní energie, chytlavé melodie, kvalitní české texty a blonďatá basačka, to jsou Ajdontker!