Mikael Jonasson (SWE) - PŘESUNUTO

Zařazeno v Techno, Party, ELEKTRA

FB událost
Pátek Červen
22
  • start: 22:00
  • cena na místě: 200 Kč

Přesunuto do klubu Ephemeron na Běhounské 18.

:: ZMĚNA MÍSTA ::
Pozor, pozor! Mikael Jonasson vystoupí 22.6. v místě jako ušitém na míru té správné švédské rave party! Celá akce se přesouvá na Jakubské náměstí do bývalé budovy ČT pod záštitu projektu Ephemeron

Přidejte se k události na facebooku

Support:
Unclean  https://soundcloud.com/strangelet
Kema: https://soundcloud.com/0kema0

VSTUPNÉ (jen na místě): 200 Kč

Na svém nejnovějším releasu Und3rjord spojil síly s Alexem Bauem. Společně stvořili mohutnou zvukovou zeď postupně budovanou z rytmů a beatů. EP vyšlo 26. března 2018 na labelu ODD / EVEN, jednom z vydavatelských projektů Andre Kronerta, s exkluzivním přebalem Marcuse Suckuta.

V roce 2016 se přidal k vydavatelskému týmu značky EXILE, k trojici Johannes Heil, Markus Suckut a Andre Kronert. Čtveřice vzájemně se respektujících producentů pod heslem Dont speak, Dont think, Just Listen generuje nepřetržitý proud nahrávek a hudebních eventů, jimiž posunuje hranice současné klubové kultury.

Mikael Jonasson se hudbě věnuje od raného věku. Zájem mladého bubeníka a studenta hudební školy se v 90. letech nenávratně stočil k elektronické hudbě a technu. Začal shromažďovat každý analogový syntezátor, který mu přišel pod ruku a mohl si ho dovolit. Co začalo jako experimentování se zvuky, dozrálo během několika let v hudbu a v roce 1999 vydal svůj první vinyl.

Jonassonovu produkci najdeme ve vydavatelských korpusech mnoha významných labelů: Drumcode, Exile, Figure, Octopus Recordings, Phobiq. Má na kontě stovky vystoupení po celém světě. Sdílel stage s Adamem Beyerem, Lenem Fakim nebo Josephem Capriatim. Mezi jeho poslední zastávky patří legendární klub Berghain v Berlíně, Lehmann ve Stuttgartu, Privilege na Ibize, Lantern v Beijingu a svátek elektronické hudby ADE (Amsterdam Dance Event) v amsterodamských loděnicích.

www.facebook.com/official.mikael.jonasson
www.soundcloud.com/mikaeljonasson
www.beatport.com/artist/mikael-jonasson/9427