Lišák Memorial No. 2: Titanic, křest desky Soumrak Titánů

Zařazeno v Rock, Metal

FB událost
Sobota Říjen
06
  • start: 17:30
  • cena předprodej: 200 Kč

Metalový večer: Titanic & Universe B & Dogma Art 85' & Lunatic Gods & Silent Stream Of Godless Elegy

Přidejte se k události na facebooku.

Vstupenky si můžete objednávat za zvýhodněnou cenu 200 Kč + poštovné na emailové adrese: titanic2016@seznam.cz.

Jedna z nejzásadnějších tuzemských heavy metalových kapel se po necelém roce opět vrací na domácí půdu a vydává po pěti letech nové studiové album Soumrak Titánů!

 

Kromě koncertu samotného Titanicu se během tohoto večera můžete těšit na další porci tvrdé muziky.
Na křtu zahrají Silent Stream Of Godless Elegy. Moravská kapela s češtinou na rtech. Držitelé dvou hard'n'heavy Andělů. Melancholická a zároveň hřmotná hudba, setkání zadumaného metalu s folklórními motivy dávné Moravy. Zadoomaní moravští náladotvůrci aktuálně propagují své nové album Smutnice.

Dalšími hosty večera budou Lunatic Gods. Slovenská metalová legenda po 100 letech opět v Brně. Nové songy z alba Turiec a posila za bicími Martin "Marthus" Škaroupka. Písně z turčanských lesů a luk naživo!

 

Křest alba Soumrak Titánů si nenechají ujít ani pánové z Dogma Art '85. Legendární brněnská hard rocková formace v čele s Ladislavem Obludáriem Škaroupkou v klasické sestavě z 80. let aneb Škaroupka-Němeček-Rakušan-Kern opět spolu na jednom pódiu!

 

A to pořád není vše. Svoje polena do metalového kotle přidají také UNIVERSE B. Novodobý pokračovatel staré školy progresivního rock/metalu. Skladby kapely jsou založeny na hráčské ekvilibristice s důrazem na skladbu a melodií tak, aby byly vstřícné poslechu. UNIVERSE B vás provedou nezmapovanou částí vesmíru.

Součástí křtu bude i charitativní bazar metalových CD, LP, kazet, triček a dalšího merche.