Lišák Memorial No. 2: Titanic, křest desky Soumrak Titánů

Zařazeno v Rock, Metal

FB událost
Sobota Říjen
06
2018
  • start: 16:00
  • cena předprodej: 200 Kč
  • cena na místě: 299 Kč

Metalový večer: Titanic & Universe B & Dogma Art 85' & Lunatic Gods & Silent Stream Of Godless Elegy

Přidejte se k události na facebooku.

Vstupenky si můžete objednávat za zvýhodněnou cenu 200 Kč + poštovné na emailové adrese: titanic2016@seznam.cz.

Jedna z nejzásadnějších tuzemských heavy metalových kapel se po necelém roce opět vrací na domácí půdu a vydává po pěti letech nové studiové album Soumrak Titánů!

Otevření klubu: 16h

17:30-18:10 Universe B
18:30-19:15 Dogma Art
19:30-20:40 Titanic
20:55-21:40 Lunatic Gods
22:00-23:00 Silent Stream Of Godless Elegy

 

Kromě koncertu samotného Titanicu se během tohoto večera můžete těšit na další porci tvrdé muziky.
Na křtu zahrají Silent Stream Of Godless Elegy. Moravská kapela s češtinou na rtech. Držitelé dvou hard'n'heavy Andělů. Melancholická a zároveň hřmotná hudba, setkání zadumaného metalu s folklórními motivy dávné Moravy. Zadoomaní moravští náladotvůrci aktuálně propagují své nové album Smutnice.

Dalšími hosty večera budou Lunatic Gods. Slovenská metalová legenda po 100 letech opět v Brně. Nové songy z alba Turiec a posila za bicími Martin "Marthus" Škaroupka. Písně z turčanských lesů a luk naživo!

 

Křest alba Soumrak Titánů si nenechají ujít ani pánové z Dogma Art '85. Legendární brněnská hard rocková formace v čele s Ladislavem Obludáriem Škaroupkou v klasické sestavě z 80. let aneb Škaroupka-Němeček-Rakušan-Kern opět spolu na jednom pódiu!

 

A to pořád není vše. Svoje polena do metalového kotle přidají také UNIVERSE B. Novodobý pokračovatel staré školy progresivního rock/metalu. Skladby kapely jsou založeny na hráčské ekvilibristice s důrazem na skladbu a melodií tak, aby byly vstřícné poslechu. UNIVERSE B vás provedou nezmapovanou částí vesmíru.

Součástí křtu bude i charitativní bazar metalových CD, LP, kazet, triček a dalšího merche.