Balkan Bashavel

Zařazeno v Party

FB událost
Pátek Listopad
02
2018
  • start: 21:00
  • cena předprodej: 130 Kč
  • cena na místě: 190 Kč

Kopec balkan beats a gypsy music, troška cumbie a reggae. A taky všelicos jiného z world music, co naši hosté přinesou: MALALATA + Sendreiovci + Grounchoo (ES)

Přidejte se k události na facebooku

Víte, že má Balkan Bashavel už víc než 7 let? A nová sezóna divokých parties právě začíná! 

English speaking balkan beats lovers, please scroll down.

🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐

MALALATA (SK)
MALALATA je už 11 let synonymem pro jedinečnou fúzi balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Každé vystoupení tohoto DJského dua je nespoutanou show plnou nakažlivé energie a 100% nasazení. Pod jeho taktovkou pulzovaly nejen kluby po celé Evropě, ale i vzdálené Japonsko a Mexiko. Duo předvedlo svou show i na festivalech Colours of Ostrava, Pohoda, Grape či na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar Band, Goran Bregović, Dubioza Kolektiv a Fanfare Ciocarlia.

Sendreiovci & Kokavakere Lavutara (SK, live)
Jeden z nejznámějších romských bigbandů v Evropě, který se podílel i na hudbě k velkofilmu Sherlock Holmes: Hra stínů. Skupina vznikla v roce 1997 a účinkovala v rámci velkého množství festivalů a koncertů nejen na Slovensku, ale i v zahraničí. Snaží sa zachovat původní romskou píseň pro následující generace a publiku nabízet nejen hravé a svižné, ale i tesklivé písně.

Dj Grounchoo * Balkan party !* (ES)
Barcelonský DJ s osobitým knírkem a vzhledem Groucho Marxe. Je rezidentem Balkan Party Barcelona. Už rozpálil nejen půlku Evropy, ale například i Rio de Janeiro. Jeho sety jsou pestré a spojují tradiční gypsy, klezmer a brass rytmy s novodobým turbo-folkem, gypsy-punkem nebo Russian ska. Jeho vystoupení rozhodně nenechá nikoho v klidu stát!

Taneční workshop

🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐

Vstup na akci BUDE POVOLEN pouze osobám starším 15 let.
Akce bude fotograficky dokumentovaná a fotografie z ní budou zveřejněny na sociální síti Facebook.

🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐

For English speaking balkan beats lovers:
Hands up, Balkan Bashavel is coming back to Brno! Be prepared for loads of balkan beats & gypsy music. This time well-known DJ duo MALALATA invited Slovak band Sendreiovci & Kokavakere Lavutara and Spanish Dj Grounchoo * Balkan party !* as their co-stars. Moreover: balkan/gypsy dance workshop.

Persons under 15 years of age are NOT ALLOWED to this event.