Pekař: Dvě duše Tour

Zařazeno v Rock, Pop, Folk

FB událost
Sobota Únor
17
  • start: 19:00
  • cena předprodej: 250 Kč
  • cena na místě: 290 Kč

Skladatel, muzikant, písničkář, tanečník a profesionální macho Pekař vyráží v únoru na jarní klubové turné Dvě duše Tour.

Přidejte se k události na facebooku

Na koncertě zazní nejen Pekařovy písně z debutové desky, ale i novější singl Vrcholky a pády nebo srdcovka Dvě duše, v jejímž klipu zpěvák s fanoušky sdílí své taneční umění.

PŘEDPRODEJ: 250 Kč + poplatky sítě
► INDIES, Poštovská 2
► CAFÉ ELEVEN, Dominikánská 11
► SMSTICKET.cz
► GOOUT.cz

HARMONOGRAM
19:00 otevření klubu
20:45 - 21:45 Platonic
22:15 - 23:15 Pekař
afterparty DJ Harosh

Přezdívku Pekař dostal kutnohorský rodák Petr Štolba od Kuby Ryby z pop-punkové kapely Rybičky 48. V roce 2016 se nadějný textař a písničkář rozhodl natočit vlastní debutové album #Pekař. Na desce, kterou předznamenaly singly Bůh, Tančím a Za tebou s miliony zhlédnutími na Youtube, spolupracoval s Ondřejem Štorkem z Rybiček 48. Dvanáct autorských skladeb, v nichž si vystačil s akustickou kytarou doplněnou o perkuse, basu a sborové zpěvy, sám označuje za „machofolk“. Jeho chytlavý a osobní projev zní naléhavě, je naštvaně romantický a má názor. To ho přibližuje písničkářům typu Tomáše Kluse nebo Smrtihlava.

Původní Pekařův doprovod Ondřej „Showcup“ Soukup a Martin „Cágo“ Cagaš se nedávno transformoval v aktuální sestavu ve složení Ondřej Soukup (baskytara), Lukáš Netík (kytara, zpěv) a Miloš Filip (bicí). Kromě vlastní tvorby píše Petr Štolba, držitel titulu objev roku v anketě Český Slavík 2016, texty pro Rybičky 48 nebo kapelu Harlej.

www.facebook.com/pekarband
www.instagram.com/pekar87