Kubánská noc

Zařazeno v Party

FB událost
Pátek Leden
26
  • start: 21:00
  • cena na místě: 180 Kč

Na této párty budou vést smyslné rytmy a taneční melodie salsy, cha cha cha, mamba, bolera anebo son. Atraktivní směs tradiční kubánské hudby a současných aranžmá nám přinese kapela Mezcla Orquesta a skvělí DJové El Chocolino a Peťák.

Přidejte se k události na facebooku

Mezcla Orquesta
je 12-členná hudební skupina složená z kubánských a českých hudebníků, která kombinuje sílu a krásu salsy s rytmy mamby, bachaty, merengue, cumbie, cha cha cha i moderními tanečními a jazzovými prvky. A to všechno v nezaměnitelném rukopisu, s temperamentem a vášní, které jsou pro latinsko-americkou hudbu charakteristické. Autenticitu hudby této kapely podtrhává hluboký, sametový hlas kubánské zpěvačky Tandy.

El Chocolino
Kubánský DJ a hráč na kytaru a bubny. Milovník hudby a latino tance rád baví lidi a tahá je na parket kvalitní selekcí kubánských rytmů, které dokáží strhnout i v moderních časech.

Peťák
DJ, který se snaží, aby si tanečníci na parketě užívali každou minutu a ti, co právě netančí, aby nasávali atmosféru a odnesli si alespoň hudební zážitek. Petr je autorem mnoha remixů (zouk, kizomba, bachata), pravidelně hraje na různých latino akcích nejen doma, ale i v zahraničí.