Monkey Business

Zařazeno v Pop, Funk

FB událost
Čtvrtek Březen
22
  • start: 19:00
  • cena předprodej: 350 Kč
  • cena na místě: 400 Kč

Maximum Power! Monkey Business vyráží na klubovou koncertní šňůru 2018. Zahrají několik zbrusu nových silných písní z připravovaného nového alba, které je před dokončením a vyjde již velmi brzy. Těšte se, bude to síla.

Přidejte se k události na facebooku

Silné písně, silné výpovědi, silné emoce. Silné hlasy, silné struny, silné paličky, silné a šikovné prsty tancující po klávesách. Silná světla, silné zesilovače, silné reprobedny. Přijedou k vám po silnici v silných autech. 

PŘEDPRODEJ: 350 Kč + poplatky sítě / 400 Kč na místě
► SMSTICKET.cz 
► GOOUT.cz 
► INDIES, Poštovská 2
► CAFÉ ELEVEN, Dominikánská 11

LINE-UP:
19:00 doors
21:00 Gustavo Rojo
21:30 Monkey Business
23:00 DJ Schafff

V roce 2018 se opět můžete těšit na nezdolně optimistickou, neodolatelně sympatickou a bezkonkurenčně roztomilou hudební skupinu Monkey Business. Vyjedou jako vždy v plné zbroji. S vybělenými zuby a novými zlatými můstky, nastřelenými vlasy, odsátým přebytečným tukem a titanovými hlasivkami z dovozu s dokonale procvičenými stupnicemi a rytmy. Navíc, posíleni o dvoje perfektní Hammondovy varhany.

Respektované hudební seskupení kolem multiinstrumentalisty, skladatele a producenta Romana Holého s výraznými hlasy Matěje Rupperta, Tonyi Graves a nejnověji i Terezy Černochové ozvláštňuje českou hudební scénu už od roku 2000. Na kontě má osm dlouhohrajících desek s řadou hostujících hudebníků. Na poslední z nich Sex And Sport? Never! (2015) se objevili například Mike Stern, maďarský klavírista Gábor Presser, Wabi Daněk, Mucha nebo Marta Kubišová.

Album nabité textařskými a i muzikantskými vtípky, dokonalou rytmikou, zajímavými harmonickými změnami a povedenými výpůjčkami z karibského reggae, se na jaře 2017 dočkalo své remixové podoby. Mankáči ji představili 25. května u příležitosti 17. narozenin kapely v pražských Žlutých lázních. Nese název Kavárna de Luxe a obsahuje jedenáct osobitých verzí původních skladeb. Producentem remixového alba je producent a dlouholetý spolupracovník Romana Holého Ecson Waldes, který oslovil zajímavé mladé kapely a producenty jako Mydy Rabycad, Dafonic, Sia Sia, Grove, Light and Love, Mr. Moustache, The Fakes, Pub Animals, The Documents, Miroslava Hloucala, Carpet Cabinet nebo Jiřího Buriana. Výsledkem je pestrá a zábavná deska oscilující mezi klubovou elektronikou, dubem a jazzem.

www.monkeybusiness.cz
www.facebook.com/monkeybusinessprague
www.youtube.com/user/MonkeyBusinessYT/videos