Smack - Terapie Křest Brno w/ Scrufizzer, Flirta D, Milli Major

Zařazeno v Hip-Hop, Rap

FB událost
Sobota Leden
20
  • start: 21:00
  • cena předprodej: 251 Kč

Pětadvacátá a zároveň poslední zastávka Terapie tour a křest nové desky Smacka.

Přidejte se k události na facebooku.

PRVNÍCH 251 LÍSTKŮ NA GOOUT.NET ZA 251CZK, POTOM ZDRAŽÍME

special guests:
SCRUFIZZER
FLIRTA D
MILLI MAJOR
TCHAGUN
PAIN
RADOS
KLETIS
more artists tba...

Těšit se můžete na nabitou show jak s tracky z Terapie, se kterými se jezdí už několik měsíců tour, tak i věcmi z desky, které běžně v tracklistu nebývají a doposud zazněly živě jen na vyprodaném pražském křtu, který proběhl v září v Roxy. Chybět nebude ani průřez největšími bangers z předchozích desek a není vyloučeno, že zazní nějaká ta hot novinka, kterých je na 2018 nachystáno hned několik.

https://youtu.be/l5GYth7WX-4
https://youtu.be/0KbXvKhAHT0

UK support je opravdu na úrovni, dorazí jak legendy, tak aktuální tahouni. Flirta D má status legendy nejen díky svým "The Legend, The Myth, The Master..." bars, se svou crew SLK byl u zrodu Grime music a jeho neobvyklé hooks dodnes obrací každý rave vzhůru nohama. Když je řeč o Flirtovi a originalitě, málokdo je v UK podobně osobitý, jedním z těchto artists je určitě Scrufizzer. Jeho styl poznáte vždy a stejně "outside the box" je i jeho tvorba, která je čím dál méně Grime a čímdál více Garage, ovšem v jeho nejvíc fresh a často i futuristické formě. Důkazem je i společná bomba s CZ producenty Drymanem a Denoirem, která nese název Fall Back. Milli Major je člen jedné ze základních rodin Grime music - Bloodline, dříve Meridian, ze které vzešli i JME a Skepta. Nyní Milli září jako solo artist a střílí jeden banger za druhým, posledním z nich je hymna Run The Town s legendárním Nasty Jackem.

https://youtu.be/m3E7teBQhBw
https://youtu.be/jaSlr1HSyKQ
https://youtu.be/gHu8c4h1I4Q
https://youtu.be/N8zsKSr1TX0

CZ support nezaostává, ukáže se jak mladá Grime krev, tak i zastánce ještě o kousek temnějšího a nemocnějšího soundu. Právě touto nemocí trpí a zároveň se sám léčí Tchagun aka Dr. Sound, který v uplynulých dnech vydal své NeMocNice EP, jeho dosud nejosobitější a nejtemnější release, kde se objevuje jediný a zároveň velmi vzácný host Sifon (WWW). Grime head Pain je dalším ve výčtu CZ supportu a kdo tuhle věc u nás aspoň trochu sleduje, tak ví, čeho je tenhle MC se svými boys z DOTS crew schopný. Nezajímá EP přineslo stejnojmenný banger s řezavou Kletisovou produkcí, proto právě Kletis bude tím, kdo bude Painovi krýt záda a zahraje i něco ze své selekce. Line up doplní A51 Djs, jejichž jména zveřejníme během příštích dní.

https://youtu.be/28ASeJudEsA
https://youtu.be/lDP2YxVGMBo