Hrnem Brnem

Zařazeno v Rock, Pop, Elektronika, Techno, Party, Indie

FB událost
Čtvrtek Březen
29
  • start: 20:00
  • cena na místě: 100 Kč

• Ventolin • Fred Madison • Mayen • 1flfsoap • TOMINO & MYSLIVEC

Na největší klubovou noc v Brně jsme pro vás připravili parádní line-up!

Přidejte se k události na facebooku.

VSTUP JEN NA MÍSTĚ 100 Kč.

LINE-UP
20:00 otevření klubu
20:30 Fred Madison
21:30 Mayen
22:30 1flfsoap
23:30 Ventolin
afterparty TOMINO & MYSLIVEC

VENTOLIN

Ventolin (David Doubek). Producent, hudebník a performer. Ventolin je především živý upbeatový elektronický projekt (Live PA), kombinující prvky elektra, raného acid house, punku a techna. Ventolin používá různé krabičky, efekty a živě s nimi vytváří svou hudbu. Tato performance klade důraz na energii a úspěšně překonává odtažitost, kterou každá elektronická liveshow bojuje. Ventolin také pracuje s vizuální stránkou, využívá světla a video, spolupracuje s vizuálními umělci Janem Košátkem (BabyPy) a Jiří Havlíčkem (Černé eso).

 

FRED MADISON

Původně čtyřčlenná kapela byla založena roku 2014 ve Valašském Meziříčí Miroslavem Šulákem. V kapele působili zkušení muzikanti z kapely Wotienke. Díky pořadu Startér Rádia Wave se kapela měla možnost ukázat a zahrála si na např. United Islands of Prague, kde zaznamenala velký uspěch. V roce 2016 vydali debutové album Feelings. Zahráli si také jako předkapela Tata bojs v rámci jejich A/B tour. V roce 2017 se frontman odstěhoval do Brna a kapela nějaký čas vystupovala v duu ve složení Miroslav Šulák (zpěv, kytara, klávesy, PC) a Martin Janírek (basa) jako electro-popové duo. Vrátila se tak k původní myšlence hrát více elektronickou a taneční muziku, jež znázorňuje hluboké niterní pocity, lásku i úzkost zároveň. V červnu 2017 vyhrál Fred Madison soutěž “REC.stage” v rámci projektu Čistý festival – byl vybrán z tisícovky kapel a zahrál si tak na festivalech Rock for People, Sweetsen fest a Colours of Ostrava. Na podzim 2017 se ke kapele připojuje bubeník Adam Koš (mj. No Distance Paradise), což je příslib ještě tanečnějšího živého projevu. Kapela nyní připravuje nové EP a videoklip.

 

MAYEN

Mayen je pražská kapela hrající kytarový pop. Vznikla jako sólový bedroom projekt frontmana Lukáše Vydry, který v roce 2013 vydal své první EP Wonder Years. Postupem času se Mayen rozrostl v plnohodnotnou pětičlennou kapelu. V roce 2015 vydali oceňované EP Elegy. Od té doby se usilovně věnují koncertování – mají za sebou úspěšné turné s Midi Lidi, předskakování kapelám jako The Drums či Glass Animals a nespočet dalších koncertů v Česku i na Slovensku. Mezitím společně pracovali na svém debutovém albu So Far So Good, jež odráží posun od jednočlenného projektu ke společné tvorbě, kterým kapela během posledních let prošla. I tak nové písničky zůstávají věrné nostalgické náladě, melodickým kytarám, zasněnému zpěvu a autentické výpovědi o hledání štěstí ve spleti ulic a mezilidských vztahů.

 

TOMINO & MYSLIVEC 

Tomáš Kelar & Prokop Holoubek, členové Midi Lidi.