Elektra: Secret Cinema (NL)

Zařazeno v Techno, ELEKTRA

FB událost
Pátek Březen
09
  • start: 21:00
  • cena předprodej: 350 Kč
  • cena na místě: 400 Kč

Secret Cinema patří k nejoriginálnějším průkopníkům elektronické hudby na planetě. Je jeden z předních producentů zásadních techno skladeb posledních 25 let a klíčová postava nizozemské scény od roku 1991.

Kromě vlastní tvorby Secret Cinema pomohl jako šéf labelu Gem Records dostat na scénu velká jména současnosti jako Reinier Zonneveld či Enrico Sangiuliano, které Elektra hostila v minulosti. Na hlavní scéně podpoří Secret Cinema rezident Orbith spolu se slovenskou djane Leia Drex a košickým Denesem Tothem. Na bar stage vystoupí Fly & friends: FlyTech, Roman Rai, Bastien. O VJing se postará tým VISUALOVE.

Přidejte se k události na facebooku

PŘEDPRODEJ: 350 Kč (+ poplatky sítě)
► Hostel Eleven, Dominikánská 11, (denně 8-22, bez poplatků)
► INDIES, Poštovská 2
► SMSTICKET.cz
► GOOUT.cz

LINE-UP

21:00 Doors

MAIN STAGE
22:30 Denes Toth
0:00 Orbith
1:30 Seceret Cinema
3:30 Leia Drex

FLY & FRIENDS STAGE
22:00 FlyTech
01:00 Roman Rai
03:00 Bastien

 

Mezinárodně proslul svými sety z klubu Space Ibiza, Womb v Tokiu. Hrál na každém větším festivalu v Nizozemsku. Jako šéf labelu Gem Rocords vytáhl nahoru Enrica Sangiuliana nebo Reiniera Zonnevelda, kteří byli headlinery minulých Elekter. 
 
Holandský producent a DJ Secret Cinema si za více než čtvrt století působení na techno scéně získal světový věhlas. Ten si vysloužil pravidelným umísťováním v Top Ten na Beatportu. V roce 2015 zde dokonce uspěl se třemi nahrávkami zároveň. Daří se mu i komerčně. Jeho nejúspěšnější tracky jako Mary Go Wild, Timeless Altitude, nebo Watch me Now se dostaly do výročních žebříčků zejména v domovském Beneluxu, úspěch sklízí také v zámoří a Asii. „Mám pocit, že lidi kolem techna se zbytečně dohadují o tom, co je underground, a co je komerce. Pokud jde o mě, nejsi “underground”, dokud nejsi mrtvý. Když vydáváš muziku, kterou si lidé můžou koupit, a vystupuješ za peníze, jsi komerční,“ vysvětlil Secret Cinema pro server Electronicgroove.

 

Elektra:
Jedna z nejdéle pořádaných klubových nocí v ČR. Její originální a objevná dramaturgie je zaměřena na aktuální odnože stylu techno, house & minimal. Pravidelně představuje výrazné světové osobnosti těchto žánrů, které často vystupují v ČR poprvé a vytváří tak významnou platformu pro domácí DJs a producenty, kteří mohou vystupovat po boku velkých jmen.