Mydy Rabycad

Zařazeno v Pop, Elektronika

FB událost
Čtvrtek Listopad
30
  • start: 19:00
  • cena předprodej: 200 Kč
  • cena na místě: 250 Kč

Blyštivá show k novému albu M.Y.D.Y. Mydy Rabycad – to je třpytivý elektropop s řadou odkazů na retro styly. Nadčasová taneční muzika s výrazným stylingem a dokonalým zvukem vycházející z jazzového backgroundu muzikantů a jejich náklonnosti k současné elektronice.

Přidejte se k události na facebooku. 

PŘEDPRODEJ: 200 Kč (+ poplatky sítě) / 250 Kč na místě
► Hostel Eleven, Dominikánská 11, (denně 8-22, bez poplatků)
► INDIES, Poštovská 2
SMSTICKET.cz 
► GOOUT.cz

LINE-UP
19:00 otevření klubu
20:30 Mydy Rabycad
afterparty DJ Brad

 

Po úspěchu alba Glamtronic (2015) se Mydy Rabycad znovu uchýlili do studia a rovnou do snových Red Bull Studios v Berlíně. Letos v srpnu dokončili novou desku M.Y.D.Y. Ohlásilo ji postupně 5 singlů od prvního Just Dance přes trojici skladeb I Don't Care, Sensation a Rise Up s masteringem Johna Davise z Metropolis Studios (spolupráce s The Prodigy, U2, Primal Scream, Led Zeppelin, Blur) až po první americký singl Yellow, který vyšel letos v září. Dlouhohrající novinka M.Y.D.Y. vyjde na konci října.

 

Mydy Rabycad zaznamenali loni velký ohlas na dvou festivalech v Jižní Koreji a famózní úspěch na Porto Latino Festivalu na Korsice a Nilüfer Müzik Festivalu v turecké Burse. Zlomovým momentem jejich kariéry byl koncert na festivalu v Glastonbury. Letos v létě absolvovali mimořádně úspěšné kanadsko-americké turné, které je zavedlo mezi tisíce nových příznivců na prestižní RBC Bluesfest do Ottawy, Festival d’été de Québec s padesátiletou tradicí a na festival La Féte De Marquette v Madisonu ve státě Wisconsin.

 

Kapela hraje v původní sestavě založené na téměř celoživotních přátelstvích. Kromě šarmantní zpěvačky Žofie Dařbujánové tvoří zakládající kvarteto kapelník a elektronický mág Nèro Scartch, suverénní saxofonista Mikuláš Pejcha a výtečný basista Jan Drábek. Dohromady píší hudbu a vzájemně se doplňují i za dalšími hudebními nástroji. Unikátní sound dotváří nepostradatelní stálí hosté bubeník a producent Tomáš Konůpka, kytarista Ondřej Slánský a manažer a zvukař Petr „Kužel“ Blažek.

Discografie:
Let Your Body Move (2013)
Glamtronic (2015)
M.Y.D.Y. (2017)

www.facebook.com/MydyRabycad/
http://www.mydyrabycad.cz/