Festival UPROSTŘED: MC Gey + Maniak & street dance party

Zařazeno v Party, Hip-Hop

FB událost
Pátek Červen
30
  • start: 14:00
  • Vstup zdarma

Speciální akce na exkluzivním místě před Janáčkovým divadlem. Venkovní live show MC Gey + Maniaka & exhibice a workshopy taneční školy Art Factory.

► SPECIÁLNÍ VENKOVNÍ AKCE NA EXKLUZIVNÍM MÍSTĚ PŘED JANÁČKOVÝM DIVADLEM ◄

Přidejte se k události na facebooku.

Uvidíte live show MC Geye, Maniaka a set od DJ De #hiphop #rap #tynikdy #biggboss

► 14:00 - 19:00 Art Factory
Exhibice taneční školy Art Factory
Dancehall s Reginou
battle & workshop - do 15 let & od 15 let
2vs2 hip hop & house dance
► 19:00 Dj De
► 20:00 MC Gey
► 21:00 Maniak
► 22:00 KONEC

 

 

 

Multižánrový festival UPROSTŘED promění kulturní mapu Brna. Během letních měsíců se každý den v ulicích, na náměstích i v zapadlých koutech centra Brna představí lidem to nejzajímavější z brněnské nezřizované kultury. 

Od druhé půlky června do konce léta v centru městské části Brno-střed nebudou muset lidé za kulturou nikam chodit - koncerty, DJ sety, workshopy, happeningy a divadelní představení přijdou za nimi. Setkají se s nimi na místech, kde by to mnohdy nikoho ani nenapadlo a to ve chvílích, kdy to budou nejvíc potřebovat - po skončení pracovního dne až do hodiny nočního klidu. 

„UPROSTŘED bude nejen o kultuře, ale hlavně o setkávání, o propojování různých lidí bez ohledu na věk nebo kulturní vkus. Chceme, aby Brno v létě neumřelo, protože se všichni vytratí na dovolené a na chaty. Naopak chceme, aby to v Brně žilo každý den a to i na těch nejatypičtějších místech,“ vysvětluje myšlenku festivalu starosta Martin Landa.