Little Big (RU) - VYPRODÁNO

Zařazeno v Hip-Hop, Rap

FB událost
Středa Listopad
08
2017
  • start: 20:00

Ruská rave formace minulý rok vyprodala Rock Café i Lucerna Music Bar.

Přidejte se k události na facebooku. 

#raprave #funeralrave #rave

Little Big si právem vysloužili přirovnání k Die Antwoord, se kterými už stihli hrát na jednom pódiu. Mají silnou fanouškovskou základnu v Evropě, USA i Rusku a jejich vystoupení na světě nemá obdoby. Všech pět členů, včetně liliputánky Olympie a frontmana I. I. Prusikina, pochází z Ruska. Mají tak blízko třeba k estonskému podivinínovi Tommymu Cashovi, se kterým nahráli hit Give Me Your Money. Za zmínku stojí také spolupráce se zpěvačkou Tatarkou na nahrávce U Can Take.

 

Doposud Little Big vydali dvě alba: With Russia From Love (2014) a Funeral Rave (2015). Kapela si pohrává s ruskými stereotypy a jejich vystoupení je založené na třech pilířích: na samotné hudbě, na vizualizacích a na show. Všechny videoklipy kapela produkovala sama a byly natočeny jednou ze zakladatelek skupiny Alinou Pasok. Inspiraci hledají u Nirvany, RHCP, Cannibal Corpse, Rammsteinů nebo The Prodigy.

 

Málokterá kapela má tak velké požadavky na sílu zvuku, jako právě Little Big. Naštěstí je brněnská Fléda, pro takovou příležitost velmi dobře vybavena. Čeká vás skutečně silný hudební zážitek.