Premiéra NEVER TOO LATE MOVIE

Zařazeno v Kino

FB událost
Čtvrtek Listopad
16
  • start: 20:00

Slavnostní premiéra česko-slovenského snowboardového filmu NEVER TOO LATE MOVIE, který vznikal v minulé zimní sezóně ve spolupráci Freeride.cz a Inmovefilms.com.

Přidejte se k události na facebooku.

Kromě promítání filmu se těšte na párty do rána s předními českými DJs, výstavu velkoformátových fotek z průběhu natáčení, bohatou tombolu, Jack Daniel's Tennessee Whiskey a Red Bull bary.

NEVER TOO LATE MOVIE je snowboardový film zachycující sezónu party přednich českých a slovenských jezdců na originálních lokacích v České republice i v zahraničí od tvůrců Filipa Jäschkeho (Inmove Films - kamera / střih) a Martina Večerky (Freeride.cz - produkce). Nebudeme si na nic hrát, takových filmů vychází každý rok po celém světě spousta. Právě u nás doma ale už nic podobného delší dobu nevzniklo a náš snowboarding si to podle nás zaslouží. A zasloužíte si to především vy, kdo milujete snowboarding jako my! Formát filmu je koncipovaný tak, jak to bylo běžné v minulosti a drží se toho už jen málo filmových produkcí. Top čeští a slovenští snowboarders v něm představí svoje "párty", ve kterých uvidíte to nejlepší, co s námi během sezóny natočili. Žádný dokument, žádné webisody, žádné rádoby epické řeči, prostě jen čistý snowboarding a skvělý soundtrack!

RIDERS: Dušan Kříž, Roman Dlauhý, Zoltan Strcula, Petr Horis Horák, Stepan Rokos, Daniel Porkert, Ondra Porkert, Lukáš Bendák, Miki Pajer, Jan Necas, Jakub Shymonkey Simunek, Darek Junior Bergmann

NEVER TOO LATE MOVIE je prvním českým projektem na poli snowboardingu, který je spolufinancován pomocí tzv. crowdfundingu. Na dokončení filmu se podílelo různými finančními částkami skrz portál HitHit celkem 464 lidí, kteří budou během premiérové tour odměněni volnými vstupy a věcnými cenami. 

NEVER TOO LATE MOVIE partners:

HORSEFEATHERS CLOTHING
SNOWBOARD ZEZULA
Bataleon Snowboards
Flow
Vans
Red Bull
Mercedes-Benz Česká republika
SONY CZ / SK
NEV-DAMA cestovní kancelář
FOMEI
Pieps CZ/SK

NTL TOUR partners:

Fujifilm CZ
Jack Daniel's Tennessee Whiskey