Lucky Chops (USA)

Zařazeno v Party, Alternativa

FB událost
Středa Srpen
02
  • start: 19:00
  • cena předprodej: 440 Kč
  • cena na místě: 500 Kč

Miliony zhlédnutí na youtube, fenomén internetu a covery Adele nebo Ariany Grande. Newyorští buskeři Lucky Chops se vrací do ČR. Po vyprodaném koncertě v Praze se 2. srpna 2017 představí u nás.
Support: Marimba Live Drums (CZ)

Přidejte se k události na facebooku.

VSTUPENKY 440 Kč / 500 Kč na místě
Fource 
▬ GoOut 
▬ Ticketpro 
▬ Indies (Poštovská 2, Brno) & Hostel Eleven (Dominikánská 11, Brno)

LINE-UP
19:00 otevření klubu
19:00 DJ Cliché
20:00 Marimba Live Drums
21:00 Lucky Chops
afterparty DJ Cliché


Nakažlivá energie, neuvěřitelné nasazení, hecování publika a především výborná hudba – na to všechno se v srpnu na Flédě můžete těšit.

 

Pozoun, saxofon, trubka, suzafon, bicí. Nic víc, nic míň. Z útrob newyorského metra, kde Lucky Chops začínali, se díky internetu stali fenoménem. Jejich covery hitů od Adele nebo Ariany Grande jen na youtube viděly miliony lidí. Nyní se pětice kamarádů vydává na další turné na podporu nejnovějšího EP Walter, které obsahuje i cover Helter Skelter od Beatles. „Fanouškům, kteří nebyli na našem koncertě, jsme touhle nahrávkou chtěli přiblížit, jak zní naše show naživo,” říká pozounista Josh Holcomb a dodává: „Žádné počítače. Prostě jsme šli do studia a hráli to jako bychom byli na koncertě a vymáčkli ze sebe úplně všechno.”

 

Support: Marimba Live Drums (CZ)
DrumCorová kapela z Prahy, kerá ve svém projevu spojuje hardcore, elektro a melodické bicí nástroje jako marimba, vibrafon, zvony nebo tympány. Razí heslo: „Instrumenty místo zbraní, rytmus místo munice, divák místo oběti“.