Mňága a Žďorp

Zařazeno v Rock, Pop

FB událost
Čtvrtek Březen
09
2017
  • start: 20:00
  • cena předprodej: 220 Kč
  • cena na místě: 270 Kč

VYPRODÁNO

Jarní klubové turné Mňágy a Žďorp nabídne klasický dialog tří kytar a nezaměnitelného saxofonu. Mezi novými peckami z chystaného alba Třínohý pes zazní i oblíbené songy z 90. let nebo písně z alba Made in China.

Přidejte se k události na facebooku.

HARMONOGRAM
19:00 Otevření klubu
20:30 Mňága a Žďorp + host Nikola Mucha
afterparty: DJ Cliché
 

Mňága má nového bubeníka - Marcela Gabriela ze Zlína, který v předchozích letech hrával s Vlastou Redlem, Druhou trávou nebo s kapelou Buty. 3. ledna 2017 kapela začne nahrávat novou desku ve studiu Sono kousek za Prahou. Už ví, jak se bude jmenovat, má hotové písničky, návrh obalu, domluvené skvostné hosty i ošlehaného producenta. Zase je na co se těšit.

Mňága a Žďorp (rock, alternativní rock)
Kapela z Valašského Meziříčí působící na české hudební scéně již od roku 1983 vznikala pod vedením zpěváka a kytaristy Petra Fialy. Trvalo osm let, než vyplula z Moravy nenápadná nahrávka „Made In Valmez" od skupiny s podivným názvem Mňága a Žďorp, jež v sobě mísila kouzelnou poetiku všednosti a zdravé lidskosti. Do povědomí se kapela zapsala hity jako Hodinový hotel, Písnička pro tebe nebo Klec v kleci. Od té doby uplynula řada Let, během kterých kapela vydala 12 desek s hořkosladkými songy nezaměnitelného rukopisu. Naposledy Mňága překvapila deskou nahranou v Číně, na kterou ji přispěli půl milionem korun její fanoušci. Album „Made in China“ (2014) vyšlo loni a i přes netradiční místo nahrávání nezapře rázovitý smysl pro ironii a veselého ducha valašské kapely.

Mediálním partnerem je

RADIO BEAT 

 

 

Monstermusic

CentrumBrna

Partnerem koncertu je firma Netbox.

PŘEDPRODEJ:
► Café ELEVEN, Dominikánská 11 (denně 8-22, bez poplatků)
► INDIES, Poštovská 2
► SMSTICKET. cz
► GOOUT.cz