INSANIA + guest: Našrot

Zařazeno v Rock, Metal

FB událost
Sobota Březen
02
2024
  • otevíráme: 19:00
  • start: 20:30
  • cena předprodej: 370 Kč

Temná a sarkasticky pokřivená show brněnské Insanie se vrací na Flédu. Přiváží sebou album Grrrotesky oceněné cenou Anděl a jako hosta rockové harcovníky Našrot.

PŘEDPRODEJ/ Presale: 370 Kč (plus poplatky sítě)

Po vyprodaném koncertě v pražském Paláci Akropolis se INSANIA vrací do rodného Města hříchu… a rovnou na Flédu! I tady kapela použije videoprojekci, kterou pro Akropoli připravil VJ Fra Zae, ale tentokrát bude pojatá jiným způsobem a promítaná bude na velké projekční plátno. A připraví i pár překvapení z dávnověku. Jako hosté večera vystoupí legendární Našrot, který na začátku 90. let pomáhal definovat čs. hardcore scénu.

INSANIA vznikla roku 1987, o rok a půl později jí bylo brněnskou StB zakázáno vystupovat. Kapela se stáhla do podzemí pod maskovacím názvem SKIMMED, pod kterým roku 1990 vydala LP New Insanity, první nezávislé album v Československu. SKIMMED zazářil na mezinárodní HC scéně, odjel desítky koncertů po Evropě i v tuzemsku, objevil se i na kompilacích v USA a v roce 1992 se transformoval v novou INSANII. Nejnovější album Grrrotesky bylo oceněno cenou Anděl za album roku 2023.