Sodoma Gomora

Zařazeno v Hip-Hop, Vše, Rap

FB událost
Pátek Říjen
27
  • start: 21:00
  • cena předprodej: 200 Kč
  • cena na místě: 250 Kč

Sodoma Gomora přijíždí opět do Brna! Řezník a DeSade (dohromady Sodoma Gomora) po třech letech opět spojili síly a příchází se zbrusu novým albem MULTIKILL, které kompletně produkovali Coer & Malcuth.

Přidejte se k události na Facebooku

PŘEDPRODEJ: 200 Kč (+ poplatky sítě)
► SMSTICKET.CZ

❌ HLAVNÍ stage 
Řezník ZNK Official ✖ Desade ZNK ✖ ILL RIcK
✖ Předkapela již brzy!

❌ BAR stage - DnB I Dubstep I Trap
DJ DUMMY #DnB
Vinfield #Trap /Explicit/

Řezník a DeSade (dohromady Sodoma Gomora) po třech letech opět spojili síly a příchází se zbrusu novým albem MULTIKILL, které kompletně produkovali Coer & Malcuth. "Nápad přišel po hitu Chcípni, kdy jsme zjistili, že takovýhle beaty dohromady s našema hlasama prostě fungujou! Nic takhle heavy na scéně není a do teď to chybělo," osvětluje DeSade vývoj hudebního stylu. CD kromě intra a remixu obsahuje 12 tracků a na featech se objevují např. holandští maniaci Dope D.O.D., kalifornská punkrocková legenda Hed PE, dále pak Sean Strange a tradičně i Haades, Heaven a Bushpig s Cumbloodem alias Butcher’s Harem. "Měli sme hroznou radost, že se nám podařilo urvat Dope D.O.D., který tenhle styl v podstatě rozjeli. Poslali sme jim Coerův beat a ten se jim hrozně líbil, takže zajebali úplně brutální sloky. Ještě teď mi z toho stojí Jonáš!" řekl Řezník o spolupráci. Desku, jejíž obal vytvoři malíř Jan Gemrot, album vyšlo 7.12. První videoklip vypuštěný na světlo světa byl THE PERFECT MURDER, v němž hostují Sean Strange a Heaven, má na svědomí Rashid F. Garipov.

ILL RIcK
Původem třebíčský DJ ILL Rick šmidlá desky od roku 2007, čili by se dalo říct, že patří mezi léty prověřené veterány scény. Když se ve svých počátcích pohyboval kolem horrorcorové bandy Masový Wrazi, přišel na chuť tvrdšímu hip-hopu, což mu ostatně zůstalo dodnes. Mezi milníky v jeho kariéře správce gramofonních ploten by se dalo mimo jiné zařadit účinkování na dvojici dnes již pověstných koncertů Prago Union v pražském Lucerna Music Baru v roce 2010, kde se také objevil jako nedílná součást vystoupení znojemského Phoenixe, kterému v průběhu let kryl záda na mnoha jiných akcích. Ve stejné pozici byl k vidění i s undergroundovou legendou jménem Afu-Ra při jeho vystoupení na festivalu Zámostí. V současnosti funguje jako stálá složka kultovního muzikálního projektu Sodoma Gomora, se kterým už nějaký pátek obráží dekadentní párty po celé republice a všude zanechává kromě markantní útraty na baru vyvolávající dojem, že přesně takhle má vypadat party Djing. Kromě tvrdosti a tracků šířících déro můžeme v jeho setech slyšet i klasický hip-hop, g-funk a v poslední době i trap, se kterým ve volných chvílích laškuje nad sklenkou myslivce s kolou.

Fotoreport by Párty Brno

Partneři akce:
Potisk textilu Brno - firemnitriko.cz

sodomagomora.znk.cz/