Rock for People Warm-Up - The Qemists DJ set (UK)

Zařazeno v Rock, Pop, DnB, Punk, Indie

FB událost
Pátek Červen
16
  • start: 20:00
  • cena předprodej: 190 Kč
  • cena na místě: 240 Kč

Nalaďte se na festival Rock for People. The Qemists vystoupí v sestavě DJ Leon Harris a MC Bruno Balanta. Doplní je indierockeři I Love You Honey Bunny, brněnská rocková úderka Rattle Bucket a Pilot Season se svým energickým pop punkem.

Přidejte se k události na facebooku

Předprodej: 190 Kč

Na místě 240 Kč do 22:00 a za 290 Kč od 22:00.

LINE-UP

20:00 (The) Doors
20:30 - 21:15 - Pilot Season
21:35 - 22:20 - Rattle Bucket
23:00 - 23:45 - I Love You Honey Bunny
00:00 - 1:30 - The Qemists DJ set /w MC Bruno Balanta

 

The Qemists DJ set / drum'n'bass / UK / Ninja Tune

The Qemists jsou v mnoha ohledech takovou hádankou. Na jedné straně si získali si skalní fanoušky rocku mixem taneční hudby s až metalovým zvukem, ne druhé milovníky drum'n'bassu díky těžkým beatům doplněných o hutné kytarové riffy. Na skladbách, co doposud vydali, mají i takové hosty jako Mikea Pattona z Faith No More, legendu grimeu Wileyho nebo kapely Enter Shikari, Hacktivist a Crossfaith

Jejich debutová nahrávka "Join the Q" přinesla takové jungle-metalové pecky jako "Stompbox" nebo "S.W.A.G.". Mimo to mají za sebou úspěšnou desku "Spirit in the System" a loni přivezli na festival Rock for People a na pražský a brňěnský koncert nejnovější album "Warrior Sound", které si díky energii crčící z něj troufneme přirovnat do konce k tvorbě legendárních The Prodigy! Přesvěčte se sami poslechem singlu "Run You". Legendární DJ a producent Zane Lowe o nich dokonce prohlásil: "Jsou budoucností hudby."

 

I Love You Honey Bunny / indie-brit-rock / Praha

I Love You Honey Bunny je pražská indie-brit-rocková kapela fungující od prosince 2013. Tahle čtveřice vás překvapí nekompromisní živou produkcí s našlápnutým zvukem. Je to jedna z kapel, která vás přesvědčí, že Česká republika má světu co nabídnout.

 

Rattle Bucket / rock / Brno

Počátky brněnských Rattle Bucket sahají až do roku 2003. Se svou energickou rockovou show jezdí po republice ale i v zahraničí již 10 let a kromě mnoha koncertů napříč republikou za sebou mají dvě studiové desky. Druhou "My American Dream" vypustili do světa v roce 2015.

 

Pilot Season / pop punk / České Budějovice

Je libo pop punk? Ano? Tak to se můžete těšit na českobudějovcké Pilot Season! Kapela, která vznikla v roce 2015, přiveze na náš warm-up neuvěřitelně melodickou show. Ačkoliv jsou kluci poměrně mladí, jejich tvorba pusobí hodně vyzrále.