Zrní - Jiskřící turné

Zařazeno v Rock, Folk, Alternativa

FB událost
Úterý Listopad
28
2017
  • start: 19:00
  • cena předprodej: 200 Kč
  • cena na místě: 250 Kč

Zrní vyráží na turné k nové desce Jiskřící.

Přidejte se k události na facebooku.

Zrní je hra. Zrní je pohyb. Charakteristický sound a k dokonalosti dovedená kombinace elektroniky a písničkářské poetiky. Špička české alternativní scény vydává páte studiové album Jiskřící, v němž se posunuje do nových hudebních krajin. A už teď je jasné, že se deska bude řadit mezi nejzajímavější hudební počiny letošního roku. #alternative #rock #electronic

HARMONOGRAM
19:00 otevření klubu
20:30 Zrní
afterparty DJane Helle

 

PŘEDPRODEJ: 200 Kč (+ poplatky sítě) / na místě 250 Kč
► Hostel Eleven, Dominikánská 11, (denně 8-22, bez poplatků)
► INDIES, Poštovská 2
► SMSTICKET.cz
► GOOUT.cz

 

Zrní
Kapela se nechává inspirovat přírodou a jejími principy, krajinou, lidovou hudbou, a zároveň elektronickou dobou. S talentem na melodie, mísením moderního zvuku, současné elektroniky a písničkářské poetiky jsou ikonou novátorství a hledačství na české alternativní scéně. Od hraní na ulici se talentem a pílí vypracovali na její pomyslný vrchol.
Vzhledem ke stylové otevřenosti a instrumentální zralosti je v jejich nezaměnitelné hudbě slyšet akordeon i beatbox, flétna i experimenty s looperem. Kolektivně utvářená akusticko-elektronická hudba s mnohovrstevnatými texty se tak chvílemi ponořuje i do muzikantských krajin taneční hudby a ambientu.
Jejich osobitý projev na pódiu je stejný jako jejich muzika: autentický, hutný, energický a hypnotický. Bez kalkulu, kompromisů a velkého labelu za zády sklízejí jejich desky ceny a nominace. Kromě vyprodaných klubů a hraní na velkých festivalech na hlavních podiích v hlavních časech jsou například majiteli ceny Anděl 2012 za Objev roku.
Pod producentským dohledem Ondřeje Ježka a elektronického experimentátora Jonatána Pastirčáka alias Pjoni (SR) natočili ve Španělsku desku, kterou si opět sami vydali. Páté řadové album Jiskřící vyšlo 31.3.2017.

 

 

FACEBOOK: www.facebook.com/kapelazrni
INSTAGRAM: www.instagram.com/explore/tags/zrni/
YOUTUBE: www.youtube.com/user/ZRNI00
WEB: www.zrni.cz