Jelen pod širým nebem - hrad Špilberk

Zařazeno v Rock, Pop, Folk

FB událost
Čtvrtek Červen
08
  • start: 19:00
  • cena předprodej: 360 Kč
  • cena na místě: 450 Kč

Velký open-air koncert na exkluzivním místě s jedinečnou atmosférou - na hlavním nádvoří hradu Špilberk. Po koncertě fotografování s kapelou a autogramiáda.

Přidejte se k události na facebooku.

Začíná se za světla, končí za tmy, po koncertě fotografování a autogramiáda.

HARMONOGRAM

19:00 otevření areálu
20:00 David Stypka & Bandjeez
21:00 Jelen & Kateřina Marie Tichá
➼ POZOR: Levnější cena 379 Kč přes smsticket končí ve čtvrtek ve 12:00.
Od 12:00 si přes smsticket můžete koupit přednostní vstupenky za cenu na místě (450 Kč).

PŘEDPRODEJ: 360 Kč (+ poplatky sítě)/ Na místě: 450 Kč
Speciální VIP vstupenky - sektor pod podiem + vlastní bar: 890 Kč (včetně poplatků sítě)

► Café Eleven, Dominikánská 11 (otevřeno 8-22h)
► Indies, Poštovská 2
► SMSTICKET.cz

 

Jelen zahraje skladby z posledního alba i starší oblíbené hity, ale v premiéře na Špilberku zazní i píseň Návrat domů, která vznikla na turné a je věnovaná všem otcům. „Většinu dní v roce trávíme na cestách a koncertech. Hraní milujeme, ale domů se vracíme. V kapele jsme tři tátové a všichni se shodneme, že čas s rodinou nejde ničím nahradit. Píseň Návrat domů vznikla v dodávce a je pro všechny táty a jejich potomky,“ vzkazuje Jindra Polák. Píseň je protiváhou jiné osobně laděné skladby Klidná jako voda, kterou Polák napsal původně pro svou dceru, ale nakonec ji věnoval všem ženám, jejich kráse a křehkosti, jež jde ruku v ruce s vnitřní silou a výdrží.

 

Skupinu Jelen pod širým nebem podpoří písničkářka Kateřina Marie Tichá a jako zvláštní hosté vystoupí David Stypka & Bandjeez. Letos v dubnu vydali druhé dlouhohrající album neboj. (2017), výhradní autorské dílo Davida Stypky, který byl letos nominován na hudební cenu Anděl v kategorii Objev roku. Nahrávka je svéráznou anatomií strachu, který podle jeho slov nebezpečně ohýbá realitu, je využíván jako manipulační prostředek a hybná síla zla. Stypkova poetika, jinakost a autentičnost je na české scéně výjimečná.

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR