Novinky

The-Subways-Young-For-Eternity.jpg

26/05/2020

The Subways přivezou na Flédu vzpomínky i čerstvý vítr

Britská trojice The Subways slaví patnáct let od vydání debutového alba Young for Eternity. Po několikaletém klidnějším období vyplněném studiem a výchovou dětí se rockoví rebelové vracejí na světová pódia, aby své fanoušky vyzkoušeli ze své prvotiny. 26. května 2020 vtrhnou na Flédu, kam kromě klasiky jako Rock & Roll Queen, With You nebo Oh, Yeah, přivezou ochutnávku z připravované desky. Předprodej bude spuštěn 6. prosince 2019 v 10 hodin na portálech goout.cz a smsticket.cz.

mnaga-a-zdorp.jpeg

16/04/2020

Mňága a Žďorp se vrátí na jaře s novou deskou na Flédu

Legendární uskupení Mňága a Ždorp se představí 16. dubna v Brně s oceňovanou nahrávkou Třecí plochy. Album je dokladem, že i po třech úspěšných dekádách se kapela z Valmezu posouvá vpřed. Nové písně vedou posluchače po neprozkoumaných cestách. Přesto si skupina drží typickou náladu a poetiku. Na desce hostuje zpěvačka Jitka Andrášková a klávesista Milan Nytra, kteří vystoupí s Mňágou naživo i na Flédě. Vstupné je v prodeji na portálech GoOut.cz a SMSticket.cz.

Snimek-obrazovky-2019-12-09-v-15.20.03.png

06/03/2020

Elektra přivítá legendu tanečního undergroundu COYU

Nejbližším hostem klubové noci Elektra bude zásadní postava současné techno scény Coyu. Charismatický katalánský producent přiveze do Brna očekávaný dlouhohrající debut You Don’t Know. Spolupráce na žánrově pestré nahrávce se chopily osobnosti jako Lazarusman, The Horrorist nebo Moby. Sám Coyu je zakladatelem oceňovaného vydavatelství Suara a jedním z nejúspěšnějších dýdžejů posledních let.

Tijana-T.jpg

24/01/2020

Kurzor:\ představí na Flédě srbskou hvězdu Tijanu T

Druhé dějství klubové noci Kurzor:\ přivítá 24. ledna na Flédě srbskou Tijanu T. Věhlasná DJka, zásadní osobnost balkánské alternativní klubové scény a členka labelu Dystopian uvede svůj propracovaný mix tvrdého techna, acidu, electra a dalších žánrových přesmyček. Respektovanou bělehradskou interpretku a publicistku doplní mimo jiné dvojice pražských dýdžejek Dash a Marie Pravda.

Fotoreporty

Sensey-Kadlcakova9-result.jpg

10/01/2020

Sensey X SKiNNY BARBER

autor: Karolína Kadlčáková

Monkey-Krezek20.jpg

21/12/2019

Monkey Business

autor: Jaroslav Krézek

Demo-Valnoha26-result.jpg

07/12/2019

Kapitán Demo

autor: Tomáš Valnoha